Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cerere monografie activitate hotel - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Cerere monografie activitate hotel

98 replies to this topic

#1 adry69

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 88 Postari:

Postat 08 July 2007 - 04:54 PM

Nu ne poate ajuta nimeni cu o monografie la hotel? Multumim.



#2 adry69

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 88 Postari:

Postat 10 July 2007 - 05:37 PM

Chiar nimeni...? Nu cred...




#3 Legolas

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:Brasov
  • Interests:IT

Postat 10 December 2007 - 11:46 AM

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :smile:



#4 amitroi

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 10 December 2007 - 11:54 AM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 12:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :smile:


Si mie mi-ar fi utila o monografie de hotel.
Adresa mea este amitroi@yahoo.com.
Multumesc mult!



#5 Guest_f1cvb_*

  • Guests

Postat 10 December 2007 - 12:51 PM

:smile: Daca se poate ,as vrea si eu monografia pentru hotel.Adresa f1cvb@yahoo.com.Multumesc !



#6 vanemerik

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Location:deva
  • Interests:legislatie

Postat 10 December 2007 - 01:48 PM

as fi foarte recunoscatoare daca mi-ai trimite si mie aceasta monografie pe adresa maria_vei@yahoo.com

multumesc anticipat
mariska



#7 Marinna

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 207 Postari:

Postat 10 December 2007 - 01:55 PM

Trimite-mi si mie te rog frumos monogafia marinaconstantin@yahoo.com
Masinile au bare de protectie, creioanele au guma de sters pentru ca oamenii gresesc !



#8 Neli Sechel

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 10 December 2007 - 08:26 PM

trimite-mi , te rog si mie monografia pentru hoteluri. Adresa mea de mail : neli_sic@yahoo.com
merci



#9 Marinna

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 207 Postari:

Postat 11 December 2007 - 11:19 AM

N-am primit nimic, poate unul din voi sa-mi trimita si mie????
Masinile au bare de protectie, creioanele au guma de sters pentru ca oamenii gresesc !



#10 newgeorgias

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 08 January 2008 - 03:12 PM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 01:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :lostit (13):
trimite-mi , te rog si mie monografia pentru hoteluri. Adresa mea de mail : newgeorgias@yahoo.com multumesc



#11 irina.tite

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Location:Bacau

Postat 10 January 2008 - 09:24 PM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 11:46 AM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :lostit (13):
As dori si eu daca se poate monografia. Adresa de mail:irinatite@yahoo.com
Multumesc anticipat. :thumbup:



#12 adelina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 57 Postari:

Postat 14 January 2008 - 05:42 PM

Imi puteti trimite si mie va rog monografia pe adresa melecuta@yahoo.com?
Va multumesc!
adelina



#13 OPRICA

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 15 January 2008 - 07:33 PM

daca cineva a intrat in posesia acestei monografi as dori si eu pe adresa pica_tene@yahoo.com
multumesc!



#14 MonicaBrebenel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:
  • Location:braila

Postat 18 January 2008 - 09:28 AM

Va rog muuuuult, vreau si eu monografia pentru hotel. Am nevoie urgent. Adresa de mail: monik_brebenel@yahoo.com
Va multumesc anticipat.



#15 Theodora40b

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 25 January 2008 - 02:20 PM

Buna ziua,

Va rog frumos, vreau si eu monografia la adresa theodora40b@yahoo.com

va multumesc
Cu deosebit respect

Theodora



#16 zara

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 27 January 2008 - 11:12 AM

As dori si eu o asemenea monografie.Adresa este tdimera@yahoo.com. Multumesc mult.



#17 ad

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 245 Postari:
  • Location:CONSTANTA

Postat 29 January 2008 - 12:24 AM

ne trimiti in mare macar ce registre sunt obligatorii specifice , daca nu ai timp sa ne pui monografia :lostit (13):



#18 lili_c

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 29 January 2008 - 08:50 AM

Va rog as dori si eu o monografie. adresa de email lili_chelariu@yahoo.com



#19 (anisoara bobi)

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 73 Postari:

Postat 29 January 2008 - 11:01 AM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 01:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :lostit (13):

as dori si eu monografia hotel, adresa anybobi@yahoo.com; avem si noi activitate hoteliera dar nu asa complexa ca a ta; multumesc



#20 ilieopr

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 29 January 2008 - 01:40 PM

As dori si eu monografia la adresa ilieopr@yahoo.com






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL