Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cerere monografie activitate hotel - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 5

Salt la continut


- - - - -

Cerere monografie activitate hotel

98 replies to this topic

#81 gabriela_75

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 03 April 2009 - 10:12 AM

Vezi postareaaddina, la Feb 13 2008, 04:29 PM, a spus:

buna

am si eu o mare rugaminte. am primit o propunere din partea unui hotel sa ma angajez pe post de contabil sef. ideea este ca nu am mai avut legatura cu acest tip de activitate. ma puteti ajuta si pe mine cu o monografie contabila, eventual ce registre speciale trebuie completate? as vrea sa verific daca pana in prezent au tot ce le trebuie si sa vad daca pot face fata sau nu .... nu as vrea sa ma bag in ceva ce ma depaseste.

va multumesc mult!

buna,
te rog mult daca ai primit o monagrafie contabila pentru activitatea hoteliera, trimite-mi-o si mie pe adresa infocenterbc@yahoo.com



#82 gabriela_75

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 27 April 2009 - 09:50 PM

Buna Legolas,
Te rog mult sa-mi trimiti si mie monografia contabila pentru hotel, in forma complexa pe care ai spus ca o ai, cazare, restaurant, bar..., pe adresa infocenterbc@yahoo.com.
Multumesc mult pt. ajutor




#83 Bogdan_fr

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 11 May 2009 - 01:19 PM

As vrea si eu o monografie pt contabilitatea unui hotel pe adresa bogdan_fr2000@yahoo.com . Va multumesc frumos



#84 carmen

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 46 Postari:

Postat 11 May 2009 - 03:52 PM

plssssss si eu este urgent monografie hotel pe adresa filimonelena@yahoo.com
multam fain !



#85 any12

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 22 May 2009 - 01:28 PM

as dori si eu monografie contabila pentru hotel
adresa de mail anidragomir@yahoo.com
multumesc



#86 evacsreni

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Location:Baciu,jud Cluj
  • Interests:legislatie

Postat 26 May 2009 - 07:26 AM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 01:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :sad:
Te rog daca poti trimite-mi si mie.Multumesc.
eva



#87 Mihai_SZ

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 09 June 2009 - 02:57 PM

Salut. As dori și eu dacă e cu putința o monografie contabila (cu registre obligatorii etc.) privind activitatea unui hotel.

Adresa de mail mihaisz2@yahoo.com

Mulțumesc anticipat.



#88 lapad

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 17 June 2009 - 11:28 AM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 01:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :sad:
As dori si eu acea monografie pentru hotel, adresa mea este : la77_2008@yahoo.com Multumesc.



#89 lapad

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 17 June 2009 - 11:33 AM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 01:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :sad:
As dori si eu acea monografie pentru hotel, adresa mea este : la77_2008@yahoo.com Multumesc.



#90 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2579 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Postat 17 June 2009 - 08:48 PM

si eu la mihaela_cva@yahoo.com
Multumesc anticipat



#91 eronika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:

Postat 18 June 2009 - 01:44 AM

Buna dimineata!
Sunt curioasa ,a primit cineva acea monografie" completa" despre care se vorbeste de atata timp?
Intr-adevar cea de pe respectivul link nu e completa.
Daca ea intradevar exista este normal sa fie postata ci nu sa astepte fiecare email,insa am inceput sa cred ca au fost doar vorbe in vant.
Nu e normal sa stea fiecare si sa se roage pentru aceasta monografie? :sad:
Sau detinatarului ei asa ii place?

Aceasta postare a fost editata de eronika: 18 June 2009 - 01:47 AM




#92 duma v

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 18 June 2009 - 04:18 AM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 12:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :sad:


dumaviorica@yahoo.com

Aceasta postare a fost editata de duma v: 18 June 2009 - 04:21 AM




#93 eronika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:

Postat 20 June 2009 - 12:03 AM

Vezi postareaduma v, la Jun 18 2009, 05:18 AM, a spus:

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 12:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :sad:


dumaviorica@yahoo.com




Buna seara!
Va multumesc mult pentru ajutor.Ma bucur ca exista acea monografie.Adresa mea este veronaantal@yahoo.com



#94 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2579 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Postat 02 July 2009 - 12:33 PM

si eu as dori aceasta monografie. Multumesc anticipat
mihaela_cva@yahoo.com

Aceasta postare a fost editata de mihaela_cva: 02 July 2009 - 12:34 PM




#95 hr_cristy

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:constanta
  • Interests:diverse

Postat 12 October 2009 - 11:32 AM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 12:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :lostit (13):

Te rog mult de tot daca ma poti ajuta cu monografia pentru hotel. Iti multumesc mult de tot.
Cristina Costache - costache.cristy@yahoo.com

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 12:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :smile:

Te rog mult de tot daca ma poti ajuta cu monografia pentru hotel. Iti multumesc mult de tot.
Cristina Costache - costache.cristy@yahoo.com
Cristina Costache



#96 kathy

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 124 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 12 October 2009 - 01:30 PM

si eu as dori aceasta monografie. Multumesc anticipat
cyby05@yahoo.com
kathy



#97 samona

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 12 August 2010 - 06:35 PM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 12:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :lnr (1):

As vrea si eu monografia pentru hotel. Multumesc frumos.
Adresa mea este simona_toader68@yahoo.com



#98 jullia_nana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Targu Mures

Postat 13 August 2010 - 11:02 AM

Buna ziua,
as putea primi si eu monografia contabila pentru hoteluri?
jullia_nana@yahoo.com

Va multumesc mult :lnr (1):



#99 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 13 August 2010 - 01:30 PM

aveti acesta monografie chiar aici, "agatata" pe pagina !!!!!!!

chiar asa, nu va uitati deloc la capitol ?? :lnr (1): e topic maaaaare si nu-l vedeti ....

topic inchis !






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL