Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Proiectele de ordonanta ar trebui sa poata fi comentate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Proiectele de ordonanta ar trebui sa poata fi comentate


1 reply to this topic

#1 butelie

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 188 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Slatina
  • Interests:timpul liber

Postat 26 August 2009 - 04:05 PM

Proiectele de ordonanta ar trebui sa poata fi comentate , pentru ca daca sunt postate la nouati legislative si nu sunt inca adoptate , ar trebui sa ne spunem si noi parerea !

Daca eu postez un proiect de ordonanta prin care este ceruta jumulirea doamnei Cocos , nu cred ca este o noutate legislativa , este doar o initiativa legislativa care poate fi imbunatatita ! :lostit (13):


Sunt sigur ca acest forum este o resursa utila pentru foarte multe persoane !



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 August 2009 - 03:48 PM

ti-am zis unde sa postezi daca vrei sa comentam ...

Vezi postareaOtilia Alupei, la Aug 27 2009, 03:23 PM, a spus:

nu se admit comentarii la capitolul "noutati legislative", doar stiti f bine ... daca doriti sa discutati despre o noutate legislativa o puteti face fie la "legislatie", fie la un capitol ce trateaza tema din noutatea legislativa respectiva.
asta-i regula si nu cred ca e greu de respectat, asa am procedat pana acum si totul a fost ok : postam noutatea legislativa (oricare e ea) la "noutati..." cu topic inchis si, daca vrem dezbateri, deschidem topic la capitolul de care tine ea sau la "legislatie".

capitolul de "noutati... " e DOAR PT. INFORMARE APARITIE ( la modul " a aparut ... cutare lege/ord./etc...) :biggrin:

numai bine.







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL