Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
FOAIE DE PARCURS - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

FOAIE DE PARCURS

4 replies to this topic

#1 adba

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 28 September 2009 - 11:13 AM

Buna ziua,

Imi poate spune si mie cineva daca foile de parcurs care trebuie completate de angajatii care au masina de servicii au un formular tip sau daca ma poate ajuta cineva cu un formular
Va multumesc :biggrin:



#2 butelie

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 188 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Slatina
  • Interests:timpul liber

Postat 29 September 2009 - 05:09 AM

Eu i-am pus pe toti sa cumpere formulare tip ca sa imi fie mai usor , si pentru ca trebuie completate de sofer !

Aceasta postare a fost editata de a.d.n.: 29 September 2009 - 09:35 AM




#3 Ronaldo

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Timisoara
  • Interests:Fotbal, filme

Postat 29 September 2009 - 09:48 AM

Atentie, pt. ca cele tipizate care se gasesc in comert din ce stiu sunt doar cele pt. transport marfa - sunt foarte stufoase si nu se pune problema folosirii lor pt. transport persoane. Eu mi-am facut in EXCEL un tabel simplu de foaie de parcurs pt. a justifica drumurile facute cu autoturismele folosite exclusiv pt. transport rutier de persoane la care deduc combustibili (cele care se incadreaza in exceptiile precizate in codul fiscal).
"The saddest thing in life is wasted talent."
R. de Niro - A BRONX TALE



#4 tes

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 315 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 29 September 2009 - 10:45 AM

model de foaie de parcurs.

Fisiere atasate





#5 chupamyth

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 07 June 2010 - 09:11 PM

Si asta mi se pare stufoasa pe prima pagina. Eu am o firma mica de abia infiintata, nu am parc auto, nu folosesc cartele. Imi dati niste sfaturi de completare va rog? Multumesc!






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL