Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
standarde internationale de audit 2009 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


standarde internationale de audit 2009


1 reply to this topic

#1 cclivc

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 28 October 2009 - 03:40 PM

Salutari,

As vrea sa stiu de unde pot scoate de pe Internet noile standarde internationale de audit 2009
au fost publicate de camera auditorilor recent intr-o carte, dar am nevoie de ele in format electronic


Multumesc,



#2 cuceritor

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 133 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 29 October 2009 - 05:39 PM

Vezi postareacclivc, la Oct 28 2009, 03:40 PM, a spus:

Salutari,

As vrea sa stiu de unde pot scoate de pe Internet noile standarde internationale de audit 2009
au fost publicate de camera auditorilor recent intr-o carte, dar am nevoie de ele in format electronic


Multumesc,

Salut,
Standardele Internationale de Audit si Control de Calitate 2009,
pot fi descarcate gratuit de pe site-ul IFAC, http://www.ifac.org.
Textul aprobat este in limba engleza.
Avand in vedere cele 876 pagini ale traducerii efectuata de CAFR,
care detine dreptul de copyright pentru editia 2009, nu cred ca vei gasi
pe net, varianta in limba romana !







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL