Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Examen acces stagiu Experti contabili 2010 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 8

Salt la continut


Examen acces stagiu Experti contabili 2010


169 replies to this topic

#141 kate5

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 03 August 2010 - 01:43 PM

Eu zic ca n-a fost foarte greu. Timp de invatat sa fi avut....
Din probleme s-au dat si din cele rezolvate si din cele nerezolvate.
Stie cineva cand se dau rezultatele?



#142 Chisu Adriana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 09 August 2010 - 06:03 PM

buna ziua
m-ar interesa si pe mine sa dau la anul la experti
este greu examenul?:)




#143 coteo

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 10 August 2010 - 01:31 PM

buna,
am incercaat sa intru , dar nu pot.
zice ca id nu este inca luat



#144 muntean_lau

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 31 August 2010 - 09:12 AM

Buna, si eu as vrea sa dau la anul examen si pentru asta vreau sa ma pregatesc din timp . Ma poate ajuta si pe mine cineva cu ceva materiale ptr teorie ? Multumesc frumos ........adresa mea este love_laura2001@yahoo.com

Aceasta postare a fost editata de muntean_lau: 31 August 2010 - 09:13 AM




#145 dana dima

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 69 Postari:
  • Location:focsani

Postat 31 August 2010 - 09:35 AM

Buna, si eu as vrea sa dau la anul examen . Ma poate ajuta si pe mine cineva cu materiale pentru teorie ? Multumesc frumos .Adresa mea este dima20dana06@yahoo.com .
did



#146 axx2a

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 01 September 2010 - 09:04 AM

buana ziua de unde pot afla si eu care este tematica pentru examaenul de diferenta pentru experti contabili ?



#147 micky81bv

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 21 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:brasov

Postat 01 September 2010 - 02:58 PM

buna ziua

si eu as fi interesata sa dau anul viitor la examenul pentru expert contabil
ma poate ajuta cineva cu materialele care s-au dat anul acesta sau cu orice fel de informatii?
adresa mea este micky81bv@yahoo.com

multumesc



#148 micky81bv

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 21 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:brasov

Postat 01 September 2010 - 03:03 PM

Vezi postareaemma76, la Jul 6 2010, 08:24 AM, a spus:

Buna!

Poti sa-mi trimiti si mie materialele respective?
Adresa mea de email este emiliahentia@gmail.com

Mersi frumos!


buna

ai primit materialele solicitate?
m\i le poti trimite si mie te roG? m-ar interesa pt anul urmator
micky81bv@yahoo.com

multumesc



#149 ionela-stefania

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 43 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 September 2010 - 10:17 AM

Buna,
Sunt si eu interesata sa dau examen la experti anul viitor . Daca se poate ajutati-ma va rog si pe mine cu materialele care s-au dat anul acesta. Adresa e-mail : ionela.dita@yahoo.com Multumec mult !



#150 Bloemendaal

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 03 September 2010 - 03:08 PM

Buna ziua,

Si eu sunt interesata sa dau examenul la anul..adresa mea este gherasim82@yahoo.com
Am cumparat deja cartea de intrebari si studii de caz, daca si voi aveti aceasta carte poate comunicam intre noi rezolvarile...



#151 micky81bv

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 21 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:brasov

Postat 06 September 2010 - 08:48 AM

Vezi postareaBloemendaal, la Sep 3 2010, 04:08 PM, a spus:

Buna ziua,

Si eu sunt interesata sa dau examenul la anul..adresa mea este gherasim82@yahoo.com
Am cumparat deja cartea de intrebari si studii de caz, daca si voi aveti aceasta carte poate comunicam intre noi rezolvarile...


buna

si eu vreau sa-mi cumpar cartea, dar recunosc inca nu am apucat sa o caut.ai luat-o de curand? de la CECCar sau se gaseste si in librarii?



#152 danyR

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 42 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 07 September 2010 - 03:59 PM

Si eu sunt interesata de aceste materiale de anul acesta de la examenul de acces...imi doresc si eu tare mult sa ma inscriu la anul si sa pot si sustine examenul. Va rog mult daca se poate sa mi le trimiteti pe adresa de email: danyella09@gmail.com

Multumesc. :wink:



#153 gratigrati

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 09 September 2010 - 03:08 PM

Buna. Abia m-am inscris pe acest forum si abia astept sa comunic cu cei de pe aici si sa-mi fac noi prieteni contabili. As vrea si eu sa dau anul viitor pt expert contabil. Ma puteti ajuta si pe mine cu materialele de anul acesta? Adresa mea este: stingu_gratiela@yahoo.com Multumesc anticipat



#154 pav

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 173 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 09 September 2010 - 05:16 PM

Cred ca toti avem nevoie de materiale de studiu, dar unii intrec masura cu cersitul. In acest topic de la primul care a deschis subiectul pentru discutie si pana la ultimul nu am gasit macar un articol contabil, o formula pusa de cineva. Am vazut ca cineva a incercat (mada st) , sa mai estompeze acest lucru, dar degeaba, altcineva a promis ca imediat ce are rezolvari le pune aici pentru vizualizare, dezbatere, doamne parca am fi in parlament, atat ne laudam.

si totusi... sa nu fiu rea am sa pun cate ceva, dar contribuiti si voi cu ceva, de ce asteptati de-a gata?

Fisiere atasate





#155 amandeal

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:

Postat 10 September 2010 - 11:11 AM

Vezi postareapav, la Sep 9 2010, 06:16 PM, a spus:

Cred ca toti avem nevoie de materiale de studiu, dar unii intrec masura cu cersitul. In acest topic de la primul care a deschis subiectul pentru discutie si pana la ultimul nu am gasit macar un articol contabil, o formula pusa de cineva. Am vazut ca cineva a incercat (mada st) , sa mai estompeze acest lucru, dar degeaba, altcineva a promis ca imediat ce are rezolvari le pune aici pentru vizualizare, dezbatere, doamne parca am fi in parlament, atat ne laudam.

si totusi... sa nu fiu rea am sa pun cate ceva, dar contribuiti si voi cu ceva, de ce asteptati de-a gata?


Aceste grile s-au dat acum cativa ani.... nu se mai dau grile de 3 ani . Cel mai bine este sa cumparati Cartea cu studii de caza si intrebari de la CECCAR si acolo o parte din problemele de la Conta sunt rezolvate .



#156 razvy22ro

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 13 September 2010 - 09:40 AM

Buna ziua,

As dori sa ma alatur si eu grupului de discutii de pe yahoo. Adresa mea de mai este moni_serban12@yahoo.com.
Va multumesc.



#157 mirela 0702

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 920 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 13 September 2010 - 05:01 PM

Vezi postarearazvy22ro, la Sep 13 2010, 10:40 AM, a spus:

Buna ziua,

As dori sa ma alatur si eu grupului de discutii de pe yahoo. Adresa mea de mai este moni_serban12@yahoo.com.
Va multumesc.

:lnr (1): :laugh: :ohmy: Grup de discutii? Care discutii??? Si acolo discutiile sunt la fel ca acestea? - "Buna ziua, va rog sa-mi dati...", "Buna ziua, va rog sa-mi trimiteti..." Sunteti de groaza!!!! N-am vazut asa ceva. Va rog sa ma iertati, dar nu e chip sa mai vrei sa stii cum mai e examenul de acces ca nu vezi decat ...cereri, asta ca sa nu le zic altfel. Incepeti fratilor sa rezolvati si eventual puteti sa cereti cuiva o parere cu privire la rezolvare. Asa fac profesionistii?



#158 extra

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 14 September 2010 - 09:07 AM

Vezi postareamirela 0702, la Sep 13 2010, 06:01 PM, a spus:

Vezi postarearazvy22ro, la Sep 13 2010, 10:40 AM, a spus:

Buna ziua,

As dori sa ma alatur si eu grupului de discutii de pe yahoo. Adresa mea de mai este moni_serban12@yahoo.com.
Va multumesc.

:lnr (1): :laugh: :ohmy: Grup de discutii? Care discutii??? Si acolo discutiile sunt la fel ca acestea? - "Buna ziua, va rog sa-mi dati...", "Buna ziua, va rog sa-mi trimiteti..." Sunteti de groaza!!!! N-am vazut asa ceva. Va rog sa ma iertati, dar nu e chip sa mai vrei sa stii cum mai e examenul de acces ca nu vezi decat ...cereri, asta ca sa nu le zic altfel. Incepeti fratilor sa rezolvati si eventual puteti sa cereti cuiva o parere cu privire la rezolvare. Asa fac profesionistii?

Buna ziua,


Vazand ca suntem cativa interesati de examenul pentru acces la stagiu de anul viitor, imi permit sa vin cu o propunere: cei care avem manualul cu Intrebari si studii de caz 2010 sa incepem sa dezbatem problemele cuprinse in aceasta carte. Cred ca nu s-ar supara nimeni daca le-am dezbate chiar si pe cele rezolvate in carte, lundu-le pe fiecare in parte(asta pt ca sunt si rezolvari gresite). Ce parere aveti?



#159 WHOZ_ELLA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:DIVERSE

Postat 16 September 2010 - 02:27 PM

Buna dragilor.
Este cineva care mai are disponibila o carte de acces editia 2010?
Doresc sa o cumpar.
Imi trebuie cat se poate de repede pentru ca la ceccar nu o mai gasesc.
Adresa mea de mail este eionita71@yahoo.com
Multumesc.



#160 extra

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 17 September 2010 - 07:15 AM

Vezi postareaWHOZ_ELLA, la Sep 16 2010, 03:27 PM, a spus:

Buna dragilor.
Este cineva care mai are disponibila o carte de acces editia 2010?
Doresc sa o cumpar.
Imi trebuie cat se poate de repede pentru ca la ceccar nu o mai gasesc.
Adresa mea de mail este eionita71@yahoo.com
Multumesc.

Incercati pe la filialele CECCAR daca la Bucuresti nu o mai gasiti.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL