Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Examen acces stagiu Experti contabili 2010 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 5

Salt la continut


Examen acces stagiu Experti contabili 2010


169 replies to this topic

#81 brenda_sv_ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 249 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Suceava
  • Interests:sa invat cat mai multe

Postat 31 May 2010 - 07:06 PM

Am creat un mail pe care sa il foloseasca toti cei care doresc sa dea examenul de acces la CECCAR anul acesta:

examen_ceccar_2010@yahoo.com

parola e: contabilitate.
Propun sa punem acolo ce depaseste limita de upload aici pe forum. Ne va fi mai usor asa. In anii trecuti se folosea aceeasi metoda.
Bafta tututor celor ce se pregatesc.
Multumim Monicela pentru rezolvarile la deontologie.
sunt un mic invatacel, dar o sa cresc si eu mare ca voi



#82 monalisa82

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 31 May 2010 - 08:19 PM

Buna, Monicela te rog trimite-mi si mie pe e-mail raspunsurile la doctrina.Adresa mea : serbanramona82@yahoo.com. Poate mai ai si la celelalte discipline, mi-ar fi de mare ajutor. Multumesc.
SPOR LA INVATAT!




#83 laura.pasc

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 31 May 2010 - 09:08 PM

Ciao Monicela. Te rog frumos sa imi trimiti si mie raspunsurile la deontologie pe adresa pasc.laura@gmail.com


Foarte buna ideea cu mailul comun pentru cei care vor sa dea examenul de acces anul acesta.



#84 adina17g

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 01 June 2010 - 08:38 AM

Buna Monicela te rog trimitemi si mie raspunsurile la deontologie pe adrea adina17g@yahoo.com. Mai am o rugaminte daca are cineva cartile lui Marin Toma mi le poate trimite si mie. Multumesc anticiapt



#85 laura.pasc

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 01 June 2010 - 09:00 AM

Monicela, multumesc frumos pentru raspunsurile la deontologie!



#86 diana123456

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 01 June 2010 - 10:55 AM

buna,sunt din Brasov, m-am hotarat cam tarziu, as vrea sa dau si eu examenul de acces anul acesta dar mai e f putin timp, in cartea aceea de la CECCAR sunt rezolvate grilele?
daca nu ma poate ajuta cineva cu raspunsurile? turcu_diana_79@yahoo.com
va multumesc mult



#87 diana123456

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 01 June 2010 - 11:16 AM

am incercat sa downladez de pe adresa de yahoo examen_ceccar_2010 , dar nu a amers, mi le poate trimite cineva pe mail turcu_diana_79@yahoo.com



#88 Monicela

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 01 June 2010 - 12:03 PM

Vezi postareadiana123456, la Jun 1 2010, 12:16 PM, a spus:

am incercat sa downladez de pe adresa de yahoo examen_ceccar_2010 , dar nu a amers, mi le poate trimite cineva pe mail turcu_diana_79@yahoo.com

Ar tb sa poti descarca....este un fisier trimis prin transfer, este sub forma de arhiva. Dai click pe link si ar tb sa il descarce....



#89 aura pantazica

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 01 June 2010 - 01:42 PM

Vezi postareaMonicela, la Jun 1 2010, 01:03 PM, a spus:

Vezi postareadiana123456, la Jun 1 2010, 12:16 PM, a spus:

am incercat sa downladez de pe adresa de yahoo examen_ceccar_2010 , dar nu a amers, mi le poate trimite cineva pe mail turcu_diana_79@yahoo.com

Ar tb sa poti descarca....este un fisier trimis prin transfer, este sub forma de arhiva. Dai click pe link si ar tb sa il descarce....
buna tuturor... eu am reusit sa descarc fisierul, deasemenea am trimis unul cu rezolvarile la evaluare 2010.
Am o rugaminte la cei care au rezolvat expertiza 2010 si fiscalitate 2010, in special problemele cu tva, ca acestea s-au schimbat destul de mult, sa le posteze si ei pe adresa de mail pt examen.



#90 brenda_sv_ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 249 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Suceava
  • Interests:sa invat cat mai multe

Postat 01 June 2010 - 02:32 PM

Multumim mult Aura. Am gasit mail-ul tau in spam-uri, asa ca l-am transferat in folderul de evaluare.
Pentru cei ce mai intra pe mail, sa stie ca trebuie sa caute in folderele din stanga ce ii intereseaza.
sunt un mic invatacel, dar o sa cresc si eu mare ca voi



#91 adina17g

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 01 June 2010 - 02:59 PM

Buna am o rugaminte daca are cineva standardul profesional 37 sau cartile lui marin toma va rog frumos trimitetile si mi pe adresa adina17g@yahoo.com multumesc anticipat



#92 aura pantazica

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 01 June 2010 - 04:46 PM

Vezi postareabrenda_sv_ro, la Jun 1 2010, 03:32 PM, a spus:

Multumim mult Aura. Am gasit mail-ul tau in spam-uri, asa ca l-am transferat in folderul de evaluare.
Pentru cei ce mai intra pe mail, sa stie ca trebuie sa caute in folderele din stanga ce ii intereseaza.

Cu placere... la expertiza si fiscalitate ai reusit sa faci ceva?
Apropo au inceput cursurile la ceccar? Presupun ca profesorii vor da rezolvarile la toate materiile de acces.



#93 monalisa82

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 02 June 2010 - 12:44 PM

Buna, va rog cine are timp sa imi trimita si mie pe adresa de e-mail: serbanramona82@yahoo.com raspunsurile la deontologie si expertiza.Multumesc



#94 ramona_82

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Location:ploiesti

Postat 05 June 2010 - 03:50 PM

Salutare,

Stie cineva daca la examenul de acces se dau intrebari numai din cartea de intrebari si raspunsuri?E posibil sa primim si alte intrebari ?

Cum stati cu rezolvarile?. Se pare ca s-au schimbat fata de anul trecut.

Astept intrebari si raspunspunsuri de la voi.

Spor la invatat.
ramona



#95 alinutzamartinutza

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 06 June 2010 - 08:06 PM

Vezi postarearamona_82, la Jun 5 2010, 04:50 PM, a spus:

Salutare,

Stie cineva daca la examenul de acces se dau intrebari numai din cartea de intrebari si raspunsuri?E posibil sa primim si alte intrebari ?

Cum stati cu rezolvarile?. Se pare ca s-au schimbat fata de anul trecut.

Astept intrebari si raspunspunsuri de la voi.

Spor la invatat.

buna,

in ce sens s-au schimbat?..ai cartea de anul acesta?..

ms



#96 Oana Cr

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 07 June 2010 - 07:31 PM

Buna!

Are cineva rezolvarile la cartea de grile de la CECCAR?

Mersi frumos!



#97 BERCEA

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:IASI

Postat 08 June 2010 - 10:24 AM

URGENT!!!!!!!!

Buna ziua,

Daca are cineva toate rezolvarile la intrebarile de la EXPERTIZA CONTABILA/ 2010, fiindca sunt multe intrebari care nu se regasesc in suporturile de curs din anii precedenti.
Va multumesc.


P.S. Examenul bate la usa si raspunsurile vor fi de mare ajutor la multi. Va multumesc. :frusty:



#98 tomanicole

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:

Postat 09 June 2010 - 10:51 AM

buna ziua tuturor
am dat in 2009 accesul la constanta si l-am luat...trebuie sa invatati!...puneti-va bazele pe citit...cititi mult,nu va pierdeti in intrebari si raspunsuri!
va sfatuiesc sa mergeti la cursurile de pregatire...va ajuta!
mult succes tuturor!



#99 laspin

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 09 June 2010 - 03:58 PM

buna'
fiti amabili va rog: as vrea sa dau si eu adminterea dar nu am facut nimic pana acum decat sa-mi descarc tematica de pe site;
ma poate ajuta cineva cu toata bibliografia? exista tehnoredactata sau invatati si de prin carti? daca iau cartea de grile si ma bazez numai pe ea am sanse de vreo reusita? ar mai fi vreo 45 de zile pana la primul examen si as indrazni sa incerc...
va multumesc ptr sugestii&ajutor!
cele bune'



#100 adyd

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 28 Postari:

Postat 12 June 2010 - 06:04 PM

Vezi postareaMonicela, la May 31 2010, 04:05 PM, a spus:

Buna tuturor celor care vor sa dea anul acesta examenul la experti contabili. Am atasat raspunsurile la Doctrina si deontologie. PARTEA I (cele de anul acesta - 2010).
Spor la invatat tuturor....si sa speram sa fie bine pentru toata lumea....


Ciao Monicela, ca si alti colegi in devenire, te rog frumos sa-mi trimiti partea II si a III cu raspunsurile de la Doctrina si deontolofie pe adresa de e-mail adyconta29@yahoo.com. Multumesc mult. Daca te pot ajuta cu ceva te rog sa-mi spui. Apropo am intrat pe adresa creata examen_ceccar_2010@yahoo.com si n-am gasit nimic.

Vezi postareadiaru, la Mar 27 2010, 04:19 PM, a spus:

A inceput careva sa invete? Putem discuta pe marginea problemelor de la fiscalitate?

Buna sunt la capitolul fiscalitate, daca doresti sa facem schimb de opinii in rezolvarea problemelor consider ca avem de castigat. O zi buna.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL