Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Examen acces stagiu Experti contabili 2010 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 7

Salt la continut


Examen acces stagiu Experti contabili 2010


169 replies to this topic

#121 basonpiere

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 09 July 2010 - 12:56 AM

Nu vreau sa par insistent, dar daca poate cineva sa ma ajute cu ceva materiale ii voi fi recunoscator. Din cate am citit, mai sus, sunt oameni care au terminat de invatat. Felicitari. Ce sa fac. Eu in contabilitate sunt mai superficial. Vreau sa iau numai 7, nu 10. In schimb am ambitii mari in arta. Sunt si artist. Dar nu pot trai din arta, asa ca trebuie cumva sa fac si io ceva bani sa-mi pot continua pasiunea pt arta . In plus vreau sa ma si casatoresc. Ce mai "sunt disperat". Ajutati-ma va rog. Adresa mea de mail este basil_piere@yahoo.com.

Cu mult respect,

Basonpiere



#122 akarmens

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 13 July 2010 - 08:36 PM

Buna seara,
Va rog frumos sa imi trimiteti si mie raspunsurile la deontologie, intrucat nu le gasesc pe adresa de forum.
Le am pe cele de anul trecut dar am inteles ca au aparut modificari la subiectele din 2010.Adresa mea de mail este akarmens@yahoo.com.
Multumesc foarte mult.




#123 extra

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 15 July 2010 - 08:38 AM

Vezi postareaMonicela, la Jun 28 2010, 12:28 PM, a spus:

Vezi postareascorpiutza_leny, la Jun 27 2010, 12:09 PM, a spus:

Am intrat si eu pe mail insa nu pot descarca rezolvarile aflate in folderele din stanga. Daca poate sa ma ajute si pe mine cineva cu raspunsurile i-ar fi recunoscatoare. Oricum sunt cam in scriza de timp si tare as vrea sa pot da examenul anul acesta. Adresa mea de mail e scorpiutza_leny@yahoo.com

Buna,
V-am trimis materialele solicitate...sa aveti spor la invatat...

Buna ziua,

Va rog din suflet sa imi trimiteti si mie aceste materiale cu rezolvarile. Multumesc din suflet. Doamne-ajuta! steriel@yahoo.com



#124 adria1955

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:

Postat 16 July 2010 - 01:58 PM

Va rog sa aveti amabilitatea sa-mi trimiteti materialele necesare pentru examen la adresa
adria1955@yahoo.com
Va multumesc anticipat



#125 MARYleft

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Location:galati

Postat 19 July 2010 - 01:21 PM

buna,
am si eu nev urgent de materiale, dc ma puteti ajuta
va multumesc
mariana_lefter204@yahoo.com



#126 mimo_miri

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 19 July 2010 - 05:20 PM

salut,

Are cineva raspunsurile la problemele 153,154,155,156, 167, 173,174,175 la fiscalitate? Adresa mea de mail este zmirela2002@yahoo.com



#127 kate5

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 July 2010 - 10:36 PM

Stie cineva UNDE se tine examenul si LA CE ORA, in Bucuresti?
Mai sunt 3 zile si n-am aflat nimic. Oare de ce au mai facut site-ul ala la CECCAR daca nu se posteaza toate informatiile. La fel au facut si cu cursurile....incep de la data de...dar un program al cursurilor nu s-a obosit nimeni sa posteze. Poate nu toti reusesc sa vina de la 4.30 la cursuri!
Voi suna si la CECCAR sa aflu si daca obtin ceva voi posta aici.
Multa bafta!



#128 mirela1977

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 22 July 2010 - 02:54 PM

stiti daca s-au afisat salile?Pe site nu este afisat nimic



#129 kate5

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 July 2010 - 12:34 PM

Au afisat pana la urma unde se tine in Bucuresti!
"Examenul de acces la profesia de expert contabil/contabil autorizat, se va desfasura duminica 25 iulie 2010, la Universitatea Nicolae Titulescu situata in Calea Vacaresti, nr.185, sector 4(in apropierea statiei de metrou Timpuri Noi) incepand cu ora 09.00.
Intrarea candidatilor in sala se face pe baza cartii de identitate si chitantei care face dovada platii taxei de examen, incepand cu ora 08.00."

http://www.ceccarbuc.ro/
Acolo gasiti si repartizarea pe sali.
Multa, multa bafta!



#130 mda2008

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 81 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 July 2010 - 10:08 PM

Unde se da examenu la constanta stie cineva? Tot acolo la liceu ala de langa gara....stie cineva?



#131 akarmens

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 25 July 2010 - 02:43 PM

Imi puteti trimite si mie, va rog raspunsurile la expertiza contabila? Au aparut subiecte in plus fata de anul trecut pana la 100.
Multumesc foarte mult si bafta la examenul de duminica viitoare!

Adresa mea este akarmens@yahoo.com
Multumesc!



#132 DNICUDANIEL

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 28 July 2010 - 11:32 AM

Vezi postareaakarmens, la Jul 25 2010, 03:43 PM, a spus:

Imi puteti trimite si mie, va rog raspunsurile la expertiza contabila? Au aparut subiecte in plus fata de anul trecut pana la 100.
Multumesc foarte mult si bafta la examenul de duminica viitoare!

Adresa mea este akarmens@yahoo.com
Multumesc!

Vreau si eu va rog raspunsurile la expertiza contabila 2010, va multumesc mult de tot ! Adresa de e-mail dnicudaniel@yahoo.com



#133 DNICUDANIEL

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 28 July 2010 - 11:35 AM

Va rog daca aveti sa-mi trimiteti si mie raspunsurile la EXPERTIZA CONTABILA 2010.
Sau cum pot intra in posesia lor.
Adresa de e-mail dnicudaniel@yahoo.com



#134 dalina2007

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 28 July 2010 - 01:37 PM

Vezi postareaadina17g, la Jun 1 2010, 09:38 AM, a spus:

Buna Monicela te rog trimitemi si mie raspunsurile la deontologie pe adrea adina17g@yahoo.com. Mai am o rugaminte daca are cineva cartile lui Marin Toma mi le poate trimite si mie. Multumesc anticiapt


buna
te rog trimite-mi si mie raspunsurile la deontologie,,evaluare si experiza la dumitrualina2007@yahoo.com

Multumesc mult de tot!



#135 alextzzu

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:Pitesti

Postat 28 July 2010 - 09:00 PM

Va salut

Daca se poate si are cineva raspunsurile de la Expertiza de la Deontologie 2010 va rog frumos trimite-ti si mie o copie la ALEXTZZU@YAHOO.COM

Toata Stima,
Alexandru



#136 DNICUDANIEL

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 29 July 2010 - 07:54 AM

Cine are rasounsurile toate la cele 4 discipline de la examenul din 01.08.2010 ?
Intrati pe e-mailul " examen _contabilitate_2010@yahoo.com " parola contabilitate si gasiti foarte multe chestii.



#137 DNICUDANIEL

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 29 July 2010 - 08:45 AM

Eu am pus pe e-mailul " examen_ceccar_2010@yahoo.com " parola contabilitate, tot ce am avut pe fiecare disciplina in parte: audit, evaluare, doctina si expertiza.
Daca mai aveti si altceva postati si voi.



#138 Milla

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Location:TG. MURES

Postat 29 July 2010 - 11:43 AM

are cineva rezolvarile la probl. 62 si 67 la evaluare? dar intrebarea nr 22 la doctrina?



#139 basonpiere

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 29 July 2010 - 05:53 PM

am nevoe si eu daca se poate de raspunsurile de expertiza contabilacu toate raspunsurile. adresa mea de mail este basil_piere@yahoo.com
va multumesc anticipat
cu respect basonpiere



#140 Daniela.Zaharia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 235 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 01 August 2010 - 10:03 PM

Cum a fost la examen? s-au dat din problemele din carte sau nu? din cele rezolvate sau din cele nerezolvate?
isi mai aminteste cineva subiectul?
DanielaZ






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL