Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
plati contributii repartizate diferit in contabilitate fata de fisa sintetica - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


plati contributii repartizate diferit in contabilitate fata de fisa sintetica


1 reply to this topic

#1 sofia1975

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 143 Postari:

Postat 27 December 2009 - 12:22 AM

o societate are datorii la stat pe tot anul 2009.prin aug a facut o plata partiala.Dupa un timp a venit de la finante sa confirmam extrasul de cont dar soldul bate doar per tottal pt ca plata fiind facuta in contul unic ei au distribyuit dupa metoda lor iar eu acum am mai mutl la unul si mai putin la altul.Avand in vedere ca ,repet ,per total e Ok cum sa fac reglarile sa fiu ca ei avand in vedere ca plata pt ce a ramas nu se pr3econizeaza a fi in imeditata perioada :pullhair:



#2 lorelei2007

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:craiova

Postat 27 December 2009 - 09:39 PM

mergi la finante si cere fisa rol.
Eu abia am scapat de 2 controale de fond de la ei si mi-au zis ca trebuie sa scadem platile ca si ei, urmaresti fisa si scazi ca si ei in ordinea vechimii lor, de fapt este si un ordin dat in sensul asta. Vreau sa-ti spun ca eu am avut firmele cu plati la zi si tot s-au mai facut incurcaturi, dar in final a fost ok.
spor la tb! :pullhair:







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL