Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
curs inchidere exercitiu financiar 2009 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


curs inchidere exercitiu financiar 2009


4 replies to this topic

#1 mucho dolor

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 462 Postari:

Postat 04 January 2010 - 10:10 AM

Buna dimineata si La multi ani!
Aveti idee daca s-a publicat/anuntat pe undeva la ce curs valutar valabil se inchide 2009?
Noi inchidem maine si nu suntem siguri de curs.
Inchidem ca si anu' trecut la cursul publicat de BNR in 31 decembrie? sau la cel din 30 dec valabil pt 31?
Multumesc anticipat pt eventualele raspunsuri!



#2 cornelia.iacob

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:
  • Location:galati

Postat 04 January 2010 - 11:05 AM

La 31 decembrie 2009:
curs euro: 4,2282
curs usd: 2,9361




#3 constantini

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:constanta
  • Interests:informatii

Postat 04 January 2010 - 05:17 PM

[
Cred ca este corect raspunsul primit deja , dar cel mai sigur intreaba la banca la care lucrezi , cu ce curs au inchis ei conturile in noaptea de 31.
de obicei cursul dat in data de 31 este cursul de bilant, dar mai bine mai verifici odata



#4 leu50

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 Postari:

Postat 05 January 2010 - 09:27 PM

Cursul utilizat pentru evaluarea elementelor monetare exprimate in valuta sau a caror plata se face la cursul de schimb din data platii este cel comunicat de BNR pentru ultima zi lucratoare(31.12.).



#5 cata_q

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:

Postat 07 January 2010 - 11:30 AM

http://www.mfinante.ro/curs2009.pdf






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL