Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
studiu caz: Organizarea auditul;ui intern la o entitate de asigurari - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


studiu caz: Organizarea auditul;ui intern la o entitate de asigurari


1 reply to this topic

#1 camelia_vladau

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 08 January 2010 - 07:47 PM

Buna,
Am o lucrare de facut care trebuie sa se finalizeze cu un studiu de caz la o firma de asigurari. Nu am reusit sa obtin date in acest sens . Ma poate ajuta cineva? Stiu ca datele sunt confidentiale, dar nu am nevoie de denumirea societatii, ci de datele oferite de un bilant contabil si ce indicatori anume trebuie sa calculez. Va multumesc anticipat. Daca ma poate ajuta cineva, va rog sa-mi scrieti pe adresa de mail : camelia_vladau@yahoo.com



#2 marra_2000

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 Postari:

Postat 08 January 2010 - 08:00 PM

da o cautare pe google: "raport audit xxxxx" (xxxxx = oricare din societatile de asigurari de pe piata) si ai sa gasesti toate informatiile de care ai nevoie :pullhair:
bafta!







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL