Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cat dureaza afisarea unui topic nou? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


cat dureaza afisarea unui topic nou?


25 replies to this topic

#1 Ovidiu Rusu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Interests:calculatoare<br />sport<br />filme<br />

Postat 19 January 2010 - 06:16 PM

au trecut aproape 24 de ore de cand am creat primul meu 'topic nou' si inca nu s-a afisat
poate ca nu mai stiu sa-l regasesc...
:smile:



#2 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 19 January 2010 - 06:47 PM

Sau poate a fost sters pentru ca nu a fost introdus la locul potrivit.
Alexandru Pavel

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 09 February 2010 - 01:51 PM

conta_ro



#3 Ovidiu Rusu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Interests:calculatoare<br />sport<br />filme<br />

Postat 19 January 2010 - 07:20 PM

Inainte de a crea acest topic, m-am uitat la Profilul meu unde era mentionat '1 Post' ceea ce m-a indemnat sa cred ca s-a postat primul meu topic! Dar se pare ca nu este asa! Exista vre-o posibilitate sa stiu de ce n-am ales bine locul? Sau mai bine sa incerc intr-un alt loc? Poate ca intra....

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 09 February 2010 - 01:51 PM




#4 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 19 January 2010 - 07:41 PM

Citeaza

Ovidiu Rusu : Poate ca intra....
:smile:
Cu siguranta va aparea postarea ta, daca topicul nou creat nu mai exista si daca postezi in sectiunea corespunzatoare.

Dana




#5 Ovidiu Rusu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Interests:calculatoare<br />sport<br />filme<br />

Postat 20 January 2010 - 01:02 PM

Dana,
multumesc pentru raspuns :thumbup:

Topicul nu exista, titlul lui era ceva de genul Soft Diagnostic Financiar si l-am introdus la categoria Softuri Utile,
Am scris la el o juma de ora si partea mai putin frumoasa este ca nu mai regasesc continutul la mine pe laptop :smile:
O sa-l refac, dar, totusi mai incerc odata:

Stie cineva unde-i topicu' meu?



#6 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 20 January 2010 - 08:49 PM

Trimte un mail catre admini in care ii rogi sa afle de ce vi sa sters topicul , asta in cazul in care acel topic nu a fost postat aiurea sau nu sa considerat ca fiind reclama neautorizata.( desi la postari aiurea se muta de obicei topicul la locul lui , nu se sterge)



#7 Ovidiu Rusu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Interests:calculatoare<br />sport<br />filme<br />

Postat 20 January 2010 - 09:51 PM

Multumesc pentru sfat! Am si trimis un e-mail-rugaminte pe info@conta.ro

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 09 February 2010 - 01:52 PM




#8 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 20 January 2010 - 10:38 PM

Puteti incerca sa postati din nou acel mesaj si program , daca e gratuit si nu e reclama , chiar si ascunsa sau indirecta.
Si intre timp poate o sa apara si vreo explicatie a moderatorilor de ce sa sters acel topic, deoarece inca sper sa fie o greseala si nu o stergere regulamentara datorita posibilei reclame neautorizate.



#9 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 20 January 2010 - 11:50 PM

Citeaza

Ovidiu Rusu : Stie cineva unde-i topicu' meu?
Ovidiu, dupa cum suna titlul topicului, cred ca-i pe masa Guvernului :smile:, mai ales ca nu il mai ai nici in laptop !
Daca ai scris cam 1/2 ora cred ca nu ti l-a sters nimeni, cred ca ai depasit timpul de postare (sau ceva de genul acesta, nu ma pricep); eu am "lalait-o" asa (nu este cazul tau, desigur :thumbup: ) o data sau de doua ori si nu am mai putut posta,
dar mi-a aparut un mesaj de genul : daca doresc sa copiez continutul sau asa ceva, in fine, nu vreau sa gresesc si am reusit totusi un CTRL C, din fericire !
:notworthy:

Dana




#10 Ovidiu Rusu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Interests:calculatoare<br />sport<br />filme<br />

Postat 22 January 2010 - 09:17 AM

Dana,
am editat continutul topicului intr-un fisier la mine pe laptop, deci nu am lalait-o cu timpul de postare. Cat priveste titlul topicului si chestia cu
guvernul, deoarece intr-devar nu vad nici o reactie da la administratorii forumului, aceasta ma determina sa cred
ca este o adevarata conspiratie! Sper sa ma contacteze Guuuveerrnul si sa dezbatem subiectul!

Lasand gluma la o parte, e destul de neplacut ce mi se intampla ca Nou Venit pe acest forum! Cred ca o sa incerc mai bine sa introduc raspunsuri sau topicuri
noi la categoria "Un Colt de Meditatie", poate chiar intrebari generale de genul "Cat dureaza?" sau "De ce ni se intampla ce ni se intampla doar in Romania?"

Un peste alta, din punctul meu de vedere acest topic este inchis! Nu mai am timpul necesar sa reactionez!



#11 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 22 January 2010 - 02:58 PM

mesajul tau era acolo unde l-ai postat, doar ca era invizibil - asa cum este orice mesaj postat in acel loc, pana la aprobarea lui de catre un moderator sau admin.
masura cu "invizibil pana la aprobare" a fost luata contra spam (reclama comerciala softuri/site-uri de soft) si e valabila pt toata lumea, nu te supara !

ne cerem scuze, iata cum ghinionul si per. f aglomerata au facut ca nici un moderator sau admin sa nu-ti observe topicul mai repede, mai ales ca acea sectiune e blocata din start la postare.
ai procedat f bine sesizand problema aici :smile: , ti-am aprobat postul fiindca nu mi s-a parut reclama, in continuare vom mai vedea, desi tare mi-e teama ca macar unele dintre raspunsurile la cererea ta se vor plasa in categoria reclama si vor trebui eliminate.

numai bine ! :thumbup:

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 22 January 2010 - 03:05 PM




#12 Ovidiu Rusu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Interests:calculatoare<br />sport<br />filme<br />

Postat 22 January 2010 - 03:35 PM

Multumesc, :smile:
data viitoare o sa fiu mai atent la continut!



#13 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 22 January 2010 - 08:01 PM

cu drag :biggrin: si sper ca ne-ai iertat pt inconvenientul aparut, da ? :smile:



#14 Ovidiu Rusu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Cluj
  • Interests:calculatoare<br />sport<br />filme<br />

Postat 25 January 2010 - 07:04 PM

Vezi postareaOtilia Alupei, la Jan 22 2010, 08:01 PM, a spus:

cu drag :biggrin: si sper ca ne-ai iertat pt inconvenientul aparut, da ? :notworthy:
Cu siguranta :notworthy:
si acuma imi pare un pic rau ca am plasat topicul asta la aceasta categorie :smile:
Stiu ca munca de moderatori si administratori de site nu este tocmai usoara si uneori mai pot aparea unele mici probleme
Eu va doresc spor la moderat in continuare :thumbup:



#15 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 January 2010 - 11:00 PM

nu, nu, sa nu-ti para rau fiindca, ti-am spus, ai facut f bine si, sincer, daca n-o faceai poate nici acum nu-l vedeam careva :smile: n-ai facut decat sa ne atragi atentia, postul tau a fost f. politicos, ce sa zic ... tot respectul !

multumesc pt intelegere :notworthy: si daca mai apar probleme, zi-ne - ca ne straduim sa le rezolvam :thumbup: de aia suntem aici (sau SI de aia)

numai bine.



#16 Brigante

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 270 Postari:
  • Gender:Not Telling

Postat 15 February 2010 - 09:40 AM

Dragi moderatori, voi mai postati raspunsurile membrilor forumului sau nu? Daca o postare facuta azi apare peste o saptamana, ne vom duce sa cautam alte forumuri mai operative.
Numai bine.



#17 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 15 February 2010 - 11:46 AM

mai concret ?? ce mesaj nu a aparut, unde a fost postat ??

cat despre dusul pe alte forumuri, sa stii ca nimeni nu tine pe nimeni aici cu forta, intelegem perfect si acceptam libera circulatie, nu e nevoie sa ne "santajezi" :smile:

later : tocmai am verificat, nu exista posturi neaprobate, despre ce post vb tu ??

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 15 February 2010 - 11:53 AM




#18 Brigante

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 270 Postari:
  • Gender:Not Telling

Postat 15 February 2010 - 12:36 PM

Nu va santajez, ma gandeam ca si forumul are nevoie de mine ca utilizator, sa navighez, sa citesc si eu reclamele de care e plin forumul, ca doar nimic nu e pe gratis. Avantaj reciproc, nu? :thumbup: :smile:

Incerc de ieri sa postez un raspuns pe "Nu uitati sa depuneti" -->>"Calendarul lunii februarie", dar nu apare nimic.



#19 Brigante

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 270 Postari:
  • Gender:Not Telling

Postat 17 February 2010 - 07:13 PM

Dragilor (moderatori),
lasati-ma si pe mine sa postez in "Agenda lunii februarie". Orice mesaj as incerca sa postez, nu apare nicicum.
V-ati gandit ca poate am ceva important de spus? Poate salvez planeta de la incalzirea globala cu postul meu, nu? :smile:



#20 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 22 February 2010 - 01:14 PM

Ei, daca salvezi planeta de la incalzirea globalaaaaa.... :smile:

sa traiti :thumbup: , acum, imediat deschid topicul ... ca l-am inchis de vreo 2 ore numai, insa toate posturile de acolo sunt sub moderator preview si de aia nu apar automat.

l-am inchis fiindca incepusera discutii despre decl. 394 chiar acolo in loc sa se discute la capitolul de decl., unde ii este locul.

later : gata, e deschis, dar o sa sterg toate mesajele care nu se incadreaza in specificul topicului/capitolului !

si repet, draga Brigante, la acea data nu existau posturi neaprobate, m-am uitat si nu am vazut nimic neaprobat, azi erau cateva, pe unele le-am aprobat, pe altele le-am sters .. si abia apoi am inchis topicul ... pe care l-am redeschis la cererea ta :notworthy: atat de haioasa, cum puteam refuza asa o cerere supersimpatica ?? :notworthy:

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 22 February 2010 - 01:20 PM







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL