Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
garantie de participare la licitatie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

garantie de participare la licitatie

4 replies to this topic

#1 simo2007

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 20 January 2010 - 10:40 PM

Poate sa ma ajute cineva cum se inregistreaza garantia de participare la licitatie si garantia de buna executie la lucrari mijloace fixe



#2 bolba

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 121 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj

Postat 20 January 2010 - 11:13 PM

1.garantie de participare la licitatie 267=5311/5121
2.garantie de buna executie ,aveti mai jos linkul:
http://conta.money.ro/forum/index.php?show...rt=#entry187554




#3 ioana.d

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 175 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Alba Iulia

Postat 29 March 2010 - 03:59 PM

Vezi postareabolba, la Jan 20 2010, 11:13 PM, a spus:

1.garantie de participare la licitatie 267=5311/5121
2.garantie de buna executie ,aveti mai jos linkul:
http://conta.money.ro/forum/index.php?show...rt=#entry187554

am in sold 267 la sf de dec o suma. din cauza ei nu se coreleaza bilantul...
la participarea la licitatie am facut 267 = 5121 ...



#4 malcec1

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 16 January 2011 - 09:01 PM

Vezi postareasimo2007, la Jan 21 2010, 12:40 AM, a spus:

Poate sa ma ajute cineva cum se inregistreaza garantia de participare la licitatie si garantia de buna executie la lucrari mijloace fixe



Vezi postareasimo2007, la Jan 21 2010, 12:40 AM, a spus:

Poate sa ma ajute cineva cum se inregistreaza garantia de participare la licitatie si garantia de buna executie la lucrari mijloace fixe

Buna seara. Va dau o solutie mai buna dacat scrisoare de garantie bancara sau depunere numerar in contul beneficiarului si anume:
- asigurare garantie participare licitatie
- asigurare buna executie
- asigurare retur avans.
Avantaj:
Asigurarile de garantii, care sunt echivalente cu angajamentele de plata bancare, inlocuiesc scrisoarea de garantie bancara si ofera companiilor un avantaj enorm: nu blocheaza cash-ul colateral pentru garantie.
Daca doriti detalii suplimentare ma puteti contacta la E-mail: malcec1@gmail.com.



#5 NARCISVL

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 23 May 2011 - 10:10 AM

552=4622






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL