Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Lucreaza cineva cu Wizcount ? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Lucreaza cineva cu Wizcount ?

7 replies to this topic

#1 alberta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 28 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 09 May 2005 - 01:34 PM

Are cineva Wizcount? As vrea sa intreb ceva in legatura cu acest soft.Multumesc.



#2 Cristina Vladimir

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:

Postat 12 May 2005 - 07:49 AM

Da, noi il avem de un an.




#3 mansour ana 34

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 138 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 13 May 2005 - 03:37 PM

http://www.birotp.ro/WIZROM.htm
Aici afli toate informatiile. E foarte bun programul.Am lucrat si eu cu el.Face tot felul de rapoarte pe care poti sa le creezi asa cum vrei tu.Dar este destul de scump.



#4 aikido

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 224 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:BUH

Postat 20 May 2005 - 10:29 AM

Cam cat de scump?
Versiunea de windows, ma refer.
Multumesc!



#5 mansour ana 34

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 138 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 23 May 2005 - 04:17 PM

pai, din cate stiu eu, cam 1500 usd. Dar , dupa parerea mea, merita. Iti asigura si service-ul prin modem conectat la internet. Merita incercat daca sunteti o companie mare. La cele mici puteti incerca si Contab SQL de pe site-ul www.cometa.ro sau Saga.
Toate cele bune in continuare.



#6 aikido

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 224 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:BUH

Postat 24 May 2005 - 11:53 AM

Multumesc!

Da, am primit oferta de pret de la ei....e in jur de 1450 de EUR la care se adauga 500 euro anual service-upgrade etc.
Eu lucrasem prin 99 cu versiunea lor de DOS si acum voi incerca o implementare pe Windows.

Sper sa merite....



#7 mansour ana 34

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 138 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 24 May 2005 - 02:21 PM

Din cate am auzit, versiunea de windows nu e asa de buna ca cea de dos. Si eu am lucrat tot cu versiunea de dos, dar am prieteni care lucreaza acum cu versiunea de windows si spun ca erau mai multumiti de cealalta.
Oricum, din cate programe de conta am vazut, Wiz-ul mi se pare cel mai complet si mai eficient, mai ales pe partea de gestiune.
Succes!



#8 silviamures

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 52 Postari:
  • Location:tg mures

Postat 27 May 2005 - 06:33 PM

si noi avem versiunea dos de vreo 2-3 ani. Eram 6 anajate la biroul fin contabil si am ramas dupa 1 an 3. Prograul e super
silvi






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL