Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Ministerul Muncii vrea debirocratizarea Inspectoratelor de Muncă - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Ministerul Muncii vrea debirocratizarea Inspectoratelor de Muncă

1 reply to this topic

#1 marra_2000

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 Postari:

Postat 27 February 2010 - 11:36 AM

citind presa de astazi, am dat peste acest ARTICOL
exista vreo speranta? :smile:



#2 simona_iassy

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 65 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:IASI jud. IASI

Postat 27 February 2010 - 12:28 PM

Vorbe frumoase spun toti... Eu nu cred ca in Romania se va simplifica vreodata ceva. Cand se va aproba o lege prin care vom declara o singura data, intr-un singur loc toate darile la salarii atunci vom vorbi de simplificare. Pana atunci vom continua sa alergam precum "curcile fara cap" la ITM, sanatate, somaj, pensii, finante... Si vom continua sa completam adeverinte de stagiu pt somaj (ca doar ei nu au evidenta), sa eliberam adeverinte de salariat pentru medici si spitale si alte asemenea grozavii...
As fi curioasa daca stie cineva cum e in tarile civilizate, cate declaratii predau ei la salarii.







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL