Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
declaratii si alte acte pentru pfa - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


declaratii si alte acte pentru pfa


2 replies to this topic

#1 maddy_popy

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:

Postat 19 March 2010 - 01:25 PM

Buna ziua, va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema: vreau sa imi infiintez un pfa, de altfel deja am dosarul facut, si as vrea sa stiu ce documente imi trebuiesc pentru a putea tine contabilitatea la acest pfa si ce declaratii trebuiesc depuse la Administratia Fnanciara.
Va multumesc anticipat



#2 A_taretare

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:

Postat 20 March 2010 - 06:36 AM

Ca sa-ti raspunda cineva, cred ca trebuie sa dai detalii,daca pfa-ul e platitoare de tva,daca esti la norma sau nu,etc....

Aceasta postare a fost editata de A_taretare: 20 March 2010 - 06:36 AM




#3 Dan I.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 376 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 22 March 2010 - 05:19 PM

Vezi postareamaddy_popy, la Mar 19 2010, 01:25 PM, a spus:

Buna ziua, va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema: vreau sa imi infiintez un pfa, de altfel deja am dosarul facut, si as vrea sa stiu ce documente imi trebuiesc pentru a putea tine contabilitatea la acest pfa si ce declaratii trebuiesc depuse la Administratia Fnanciara.
Va multumesc anticipat
N-ai avut curiozitatea sa citesti macar acest forum, "Persoana Fizica Autorizata"?!
Sunt de interes aproape toate subiectele tratate, si cu siguranta vei gasi raspunsuri la intrebarile tale.
Incearca si google.

Succes!

PS. Daca te vei lovi apoi de vreo situatie/problema incurcata, poti sa intrebi, insa e necesar sa prezinti cat mai multe informatii despre PFA-ul tau si despre cazul in speta. Altfel nu te prea poate ajuta nimeni cu un sfat pertinent.
Dan






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL