Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
organizarea contabilitatii in institutiile publice - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

organizarea contabilitatii in institutiile publice

2 replies to this topic

#1 ada07

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 24 March 2010 - 06:44 PM

Buna ziua as dori daca se poate sa ma ajutati unde as pute gasi Rglementari legislative privind contabilitatea bugetara i-mi trebuie pt realizarea lucrarii de licenta



#2 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2579 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Postat 24 March 2010 - 06:47 PM

"cautare" pe forum, in directorul special creat
si "i-mi trebuie" se scrie "imi trebuie", gramatica limbii romane, clasele II-IV




#3 G David

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 95 Postari:

Postat 25 March 2010 - 03:16 PM

Pt Ada07

Contabilitatea bugetara este reglementata de ORDINUL MFP nr. 1.917 din 12 decembrie 2005 pentru aprobarea Normelor metodologice privind organizarea si conducerea contabilitatii institutiilor publice, Planul de conturi pentru institutiile publice si instructiunile de aplicare a acestuia

Aceasta postare a fost editata de G David: 25 March 2010 - 03:21 PM







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL