Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
insolventa - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


insolventa


  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 bella78

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:timisoara

Postat 08 April 2010 - 02:25 PM

buna
am si eu o problema,nu stiu daca cineva ma poate ajuta,sint la master la timisoara,sectia audit si evaluarea intrep.anul I,la o materie ne-a cerut un proiect despre o firma care se afla in insolventa,dar obligatoriu tre sa contina 3 balante la 31.12 si 3 bilanturi aferente,din acestea sa rezulta ca in an.1firma a mers bine,in an.2 scoapata si in an.3 a ajuns la faliment.trebuie sa spunem motivul pt care a ajuns la faliment si sa rezulte din niste note contabile.
am cautat peste tot,nu gasesc niciunde nimic asemanator,ca sa stiu si eu cum sa fac acest proiect.
daca poate sa ma ajute cineva,ma recompensez.
va multumesc si o zi buna la toti


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL