Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
stagiatura ? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


stagiatura ?


2 replies to this topic

#1 gabriela berciu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 150 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:arad
  • Interests:pictura

Postat 14 April 2010 - 01:49 PM

buna,
imi poate spune cineva daca este obligatorie stagiatura sau daca sunt si alte cai de a "ocoli" aceasta stagiatura.
multumesc mult de tot.



#2 katya.s

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Location:tgv

Postat 17 May 2010 - 10:41 AM

Vezi postareagabriela berciu, la Apr 14 2010, 01:49 PM, a spus:

buna,
imi poate spune cineva daca este obligatorie stagiatura sau daca sunt si alte cai de a "ocoli" aceasta stagiatura.
multumesc mult de tot.
Buna,
referitor la intrebarea ta, am inteles de la cineva ca se poate renunta la stagiu in functie de anii vechime in cadrul unui birou de contabilitate. Cat ai lucrat intr un birou de copntabilitate - dovedit- ti se scad din anii de stagiu, insa trebuie intrebat ca am aflat si eu de la a 3 a a 4 persoana , nu am avut timp sa ma interesez la ceccar despre asta. Sa speram ca asa este ... atunci mai merge nu ..
eu deja mi am facut acte de angajare la o soc de conta .. si cind voi da ex si voi avea timp am sa intreb .




#3 gabriela berciu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 150 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:arad
  • Interests:pictura

Postat 21 May 2010 - 12:35 PM

multumesc mult de tot.
:wink:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL