Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
nu pot vedea topicele din management financiar/management financiar - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


nu pot vedea topicele din management financiar/management financiar


4 replies to this topic

#1 eugen ursache

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 517 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:agricultura, lemne fiare si motoare

Postat 13 May 2010 - 01:18 PM

cand intru pe capitolul management financiar/management financiar imi apare mesajul ca "Nu exista nici un topic. Aceasta se datoreaza faptului ca nu sunt topice create in acest forum, sau nu aveti permisiunea de a le vizualiza", chiar daca la pagina principala sunt afisate 42 topice cu 218 postari si pot intra pe ultima postare.
In orice alt capitol nu am probleme. Am gresit cu ceva? Am fost banat?

Aceasta postare a fost editata de eugen ursache: 13 May 2010 - 01:19 PM

Motan m-as fi dorit sa fiu / cu gheare si mustete lungi, / cu coada-n sus, cu blana-n dungi, / c-un ochi verzui si-un ochi capriu. // Pisicile de prin vecini / sa le gonesc pe la pricini, / sa-mi fete fiecare-un fiu / c-un ochi verzui si-un ochi capriu (Nichita Stanescu)



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 13 May 2010 - 10:21 PM

eugen, tocmai tu sa fii banat ?? se poate ?? :frusty:

cred ca ai setare automata sa vezi doar postarile din ultimele 30 de zile, uita-te in dreapta, jos ... zic si eu, incearca :laugh:


Ordoneaza dupa: Data De: Astazi De: 5 zile De: 7 zile De: 10 zile De: 15 zile De: 20 zile De: 25 zile De: 30 zile De: 60 zile De: 90 zile Arata tot

Topice : Toate

edit :
pt. toata lumea banarea se vede imediat la procentul din ferestra situata in stanga celei cu mesajului vostru sau in profilul personal, procent care devine > 0

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 14 May 2010 - 11:27 AM




#3 eugen ursache

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 517 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:agricultura, lemne fiare si motoare

Postat 14 May 2010 - 09:16 AM

Multumesc, rezolvat! Asta era.
Motan m-as fi dorit sa fiu / cu gheare si mustete lungi, / cu coada-n sus, cu blana-n dungi, / c-un ochi verzui si-un ochi capriu. // Pisicile de prin vecini / sa le gonesc pe la pricini, / sa-mi fete fiecare-un fiu / c-un ochi verzui si-un ochi capriu (Nichita Stanescu)



#4 willa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 103 Postari:
  • Gender:Female

Postat 22 February 2011 - 11:34 AM

Nu pot sa citesc topicul D010 pt 2011. Vad doar primul mesaj, si ca sunt peste 50 de postari.
Cu alte topice nu am probleme.



#5 willa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 103 Postari:
  • Gender:Female

Postat 22 February 2011 - 12:10 PM

edit later: am reusit acum.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL