Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
inregistrari valuta/inregistrari lei - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


inregistrari valuta/inregistrari lei


1 reply to this topic

#1 gabriela berciu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 150 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:arad
  • Interests:pictura

Postat 21 May 2010 - 12:52 PM

buna ziua,

va rog sa ma ajute cineva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
am intrebat pana acum 2 experti si 2 contabili autorizati si mi s-a raspuns cu un ridicat din umeri sau mi s-a spus sa incep doar din anul urmator ...............

am preluat o societate la care s-au inregistrat doar in lei conturile care trebuiau evidentiate si in valuta.
intrebarea este daca pot acum in luna Mai sa introduc conturile si in valuta si cum as putea sa fac asta?

multumesc :frusty:



#2 gabriela berciu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 150 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:arad
  • Interests:pictura

Postat 25 May 2010 - 12:23 PM

buna ziua,

imi pare rau ca sunt asa de insistenta, dar chiar am nevoie de AJUTOR!!!!!!!!!!!!!
daca poate cineva sa ma ajute in aceasta problema???? va rog mult de tot.

Multumesc
:frusty:







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL