Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Credit Bancar - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Credit Bancar

2 replies to this topic

#1 andyn

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 25 May 2010 - 10:48 AM

Buna ziua.Detin un I.I din 11-2009 cu un rulaj in jur de 8000 RON si doresc sa fac un credit pentru a mai cumpara produse, renovare campanii publicitare etc.Am fost la cateva banci dar datorita timpului limitat care il am, am indraznit sa intreb aici, poate ma poate lamuri cineva.Exista vreo banca care sa acorde credite I.I-urilor care nu au un an de zile activitate?Unde as putea sa apelez.Multumesc.



#2 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 31 May 2010 - 07:05 PM

Din pacate nu cred ca poate cineva sa va raspunda decat prin Mesageria Privata, deoarece se poate considera reclama neautorizata.

Aceasta postare a fost editata de Florin_76: 31 May 2010 - 07:05 PM




#3 andyn

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 01 June 2010 - 12:26 PM

Vezi postareaFlorin_76, la May 31 2010, 08:05 PM, a spus:

Din pacate nu cred ca poate cineva sa va raspunda decat prin Mesageria Privata, deoarece se poate considera reclama neautorizata.


E ok si asa dar mai mult as dori sa stiu daca exista o asemenea banca, eu am umblat la cateva banci dar din cauza timpului si distantei dintre mine si acele banci nu prea pot sa ma duc la toate.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL