Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
declaratii firma colectare deseuri (ne)feroase - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


declaratii firma colectare deseuri (ne)feroase


1 reply to this topic

#1 kontabilosul

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 22 July 2010 - 02:35 PM

Buna ziua !

Sunt noua pe acest forum (dar si in contabilitate- abia am terminat facultatea),si as dori sa stiu daca ma poate ajua cineva cu un raspuns .
In urma cu cateva zile am preluat contabilitatea unei firme care colecteaza deseuri feroase si neferoase si care nu a avut activitate pana luna aceasta ,abia acum 10 zile a primit autorizatia de colectare .Ieri a facut prima achizitie de la persoane fizice.
Rugamintea mea este daca se poate sa-mi spuna cineva ce documente/ declaratii se depun pt o astfel de societate (SRL) , si daca se poate sa-mi dati si o monografie ar fi ok!

Multumesc mult!

..................................
editare de catre moderator cf. extras regulament : "Nu postati mesaje scrise integral cu litere mari, bold, italic sau underline."
CITESTE REGULAMENTUL !!!

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 27 July 2010 - 02:29 PM
eliminare bolduire integrala, size, font si modif. titlu topic




#2 GEORGE NEAGU

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 271 Postari:
  • Gender:Male

Postat 23 July 2010 - 02:26 PM

Daca are angajati, trebuie sa depui in aceasta luna declaratia 010 la finante, pentru luare in evidenta. Formularul il poti lua de la finante in dublu exemplar.

..................
editat de moderator cf. extras regulament : "Nu citati integral mesajul anterior! Daca este necesar, citati portiunea de text la care faceti referire. Citarea integrala a unui post este acceptata daca mesajul citat nu este vizibil si nu se mai intelege altfel contextul. "
CITESTE REGULAMENTUL !!

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 24 July 2010 - 12:30 PM
eliminare citare inutila mesaj anterior, fol. ADDREPLY in loc de REPLY !!







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL