Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
funcția contractuala de debutant - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


funcția contractuala de debutant


2 replies to this topic

#1 ela d

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 240 Postari:

Postat 30 July 2010 - 11:40 AM

Ce vechime totala in munca are o persoan care se incadreaza pe funcția contractuala de debutant?



#2 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2579 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Postat 30 July 2010 - 11:58 AM

mie imi pare o contradictie in termeni, daca e debutant ce vechime poate sa aiba?
dar in Romania orice este posibil
poate nu inteleg eu

vechimea in munca este atestata de cartea de munca, acolo unde a lucrat, chiar daca a avut alte functii




#3 noiklosa

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 27 November 2010 - 07:16 PM

Vezi postareamihaela_cva, la Jul 30 2010, 11:58 AM, a spus:

mie imi pare o contradictie in termeni, daca e debutant ce vechime poate sa aiba?
dar in Romania orice este posibil
poate nu inteleg eu

vechimea in munca este atestata de cartea de munca, acolo unde a lucrat, chiar daca a avut alte functii

Eu am fost incadrat in invatamant ca si inginer debutant, desi am douazeci de ani de vechime in meserie, zece in Romania, zece in Canada. Go figure this out.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL