Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
decizie de impunere ajutor! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


decizie de impunere ajutor!

1 reply to this topic

#1 danyda8

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Location:constanta

Postat 16 August 2010 - 11:43 AM

Va rog un sfat, sunt pfa si am semnat cu o firma contract de comision prin care se specifica retinerea de 10% (impozit retinere la sursa), eu imi platesc cas si cass prin contract, am depus in mai declaratia 200 cu venit realizate pe 2009, si acum am primit de la adm fin decizia anula, in aceasta decizie nu imi este luata in calcul nici o chelt de orice natura ( nici cu contrib la asig soc si nici cu chelt deduc) mentionez ca atunci cand am depus decl 200 am trecut si aceste chetl, si imi calculeaza ca am de plata dif de 6% la venit realiz.
eu stiu ca se iau in considerare chelt, sau ma gresesc eu, multumesc.



#2 danyda8

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Location:constanta

Postat 17 August 2010 - 09:34 AM

chiar nu stie nimeni sa ma ajute, multumesc.







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL