Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
achizitie semninte, furaje - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


achizitie semninte, furaje


2 replies to this topic

#1 John2008

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 105 Postari:
  • Gender:Male

Postat 18 August 2010 - 05:19 PM

O firma achizitioneaza diverse produse agricole (floarea soarelui, semnite etc.) de la producatori agricoli individuali. Stiu ca trebuie intocmit un borderou de achizitie, dar nu stiu daca acesta are regim special (ca in cazul achizitiei de cereale) sau daca se foloseste borderou de achizitie fara regim special.
Multumesc.



#2 giucontex

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 56 Postari:
  • Location:oradea

Postat 19 August 2010 - 04:54 PM

fara regim special, doar numerotate paginile. :lnr (1):




#3 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2579 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Postat 24 August 2010 - 12:29 AM

eu imi amintesc ca acum 2-3 ani s-a intodus regim special la borderourile de achizitii, in special pentru cereale. Mai verifica odata, poate s-a abrogat, cum zice giucontex

Aceasta postare a fost editata de mihaela_cva: 24 August 2010 - 12:30 AM







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL