Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ajutor atestat - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


ajutor atestat

1 reply to this topic

#1 cap ion

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 03 October 2010 - 06:10 PM

buna ziua. sunt nou pe acest forum si nou in domeniul contabilitatii. nu am nevoie sa-mi dea un atestat gata facut dar as dori sami zice cateva idee pentru atestatul pe care il am de facut la contabilitate, cum ar fi un cuprins etc...am nevoie de ajutor deoarece profesoara nu ma ajuta cu nimic........Am de facut "Contabilitatea tva-ului". Astept pareri. Multumesc anticipat.



#2 luna_plina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 213 Postari:
  • Gender:Female

Postat 04 October 2010 - 11:38 AM

Vezi postareacap ion, la Oct 3 2010, 07:10 PM, a spus:

buna ziua. sunt nou pe acest forum si nou in domeniul contabilitatii. nu am nevoie sa-mi dea un atestat gata facut dar as dori sami zice cateva idee pentru atestatul pe care il am de facut la contabilitate, cum ar fi un cuprins etc...am nevoie de ajutor deoarece profesoara nu ma ajuta cu nimic........Am de facut "Contabilitatea tva-ului". Astept pareri. Multumesc anticipat.
Pai, cred ca ai putea-o structura dupa cum urmeaza:
- notiuni introductive despre TVA (sunt destule carti de contabilitate din care te poti inspira);
- aspecte fiscale (de studiat Codul Fiscal);
- inregistrari contabile, depunerea decontului de TVA, etc.
Multa bafta!







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL