Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
contract gaz - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

contract gaz

1 reply to this topic

#1 Didiuta

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 25 October 2010 - 02:32 PM

Buna. Am o firma situata sub apartamentul meu. Caldura si apa calda provin de la centrala montata in apartamentul personal. Bineinteles factura se emite pe adresa apartamentului. Care ar putea fi modalitatea ca factura sa o introduc in contabilitatea firmei?



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 October 2010 - 11:31 AM

ai mai postat o data intrebarea asta si ti-am mutat topicul la diverse probleme contabile unde ii e locul fiindca tu nu despre contractul in sine vrei informatii ci despre cum se poate inreg. factura (chelt. ) pe firma.

http://www.conta.ro/...showtopic=41989

te rog sa ai grija pe unde postezi, da ?

topic inchis si marcat pt stergere !







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL