Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Recuperare certificat inregistrare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Recuperare certificat inregistrare


2 replies to this topic

#1 Pirahna

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 08 December 2010 - 12:57 AM

Am facut in 2008 schimbarea CAEN-ului alaturi de certificatul de inregistrare, dar nu am ales sa imi fie trimis prin posta (nu aveam timbre si nici chef sa mai stau la coada pentru ele), deci trebuia sa ma duc sa-l ridic.
Ceea ce nu am facut nici pana azi. Si nici nu cred ca mai gasesc hartiuta pentru ridicarea certificatului.

Intrebarile mele sunt:
1. Exista vreun formular prin care pot sa cer un certificat de inregistrare nou (ca sa nu alerg dupa cel vechi) ?
2. Din cate am inteles certificatele sunt trimise in alta parte de la Registrul Comertului daca nu sunt ridicate dupa o anumita perioada ... aveti idee unde ?


Multumesc



#2 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 08 December 2010 - 05:34 PM

Cred ca cel mai bine e sa va duceti la Registrul Comertului ca sa vedeti ce e de facut , deoarece am observat ca desi legea e aceeasi in judete diferite sunt practici diferite.




#3 Pirahna

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 08 December 2010 - 10:22 PM

Vezi postareaFlorin_76, la Dec 8 2010, 05:34 PM, a spus:

Cred ca cel mai bine e sa va duceti la Registrul Comertului ca sa vedeti ce e de facut , deoarece am observat ca desi legea e aceeasi in judete diferite sunt practici diferite.

Ah, e vorba de Bucuresti.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL