Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Contracte la ITM - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Contracte la ITM

4 replies to this topic

#1 Lucia2

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 81 Postari:

Postat 03 January 2011 - 03:12 PM

La multi ani!
Am fost azi la ITM sa inregistrez un contract de munca si nu mi l-au primit.Acestea nu se mai inregistreaza la ITM.Se trimite numai revisalul.
Baza legala OUG 128/28.12.2010
Poate voi stiati dar eu acum am descoperit America
Intrebarea este: Regula privind trimiterea revisalului cu cel putin o zi inainte de inceperea activitatii salariatului ramane aceeasi?Banuiesc ca da pt. ca nu am gasit nici o noutate legislativa in privinta asta..

Fisiere atasate





#2 DR

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 639 Postari:
  • Gender:Female

Postat 03 January 2011 - 04:47 PM

Da,ramane aceeasi regula.




#3 dacron

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 95 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 03 January 2011 - 05:08 PM

Deciziile ,actele aditionale de modificare a salariilor incepand cu 01.01.2011 ,potrivit noilor reglementari se mai depun ?



#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 03 January 2011 - 06:20 PM

si ce cauta topicul asta la conflicte de munca ???

topic mutat



#5 gigel2

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 04 January 2011 - 01:24 PM

Vezi postareadacron, la Jan 3 2011, 07:08 PM, a spus:

Deciziile ,actele aditionale de modificare a salariilor incepand cu 01.01.2011 ,potrivit noilor reglementari se mai depun ?

Precizare de la Ministerul Muncii cu privire la depunerea electronica a cartilor de munca (dau si numerele de telefon pentru relatii suplimentare :thumbup: ) http://www.mmuncii.ro/ro/articole/2011-01-...21-articol.html






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL