Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cerere corectie erori materiale decont tva - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Cerere corectie erori materiale decont tva

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 remus2009

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 40 Postari:

Postat 22 February 2011 - 09:28 PM

Intrucat nu am gasit in OMEF 179/2007 vreun model, poate ma ajuta cineva cu un astfel de model. Cautand pe internet am gasit ceva dar am constatat ca fiecare cu modelul lui, fiecare insemnand fiecare judet sau administratie financiara(nu de alta dar nu mai am timp sa ajung sa iau model si as vrea sa ma duc cu el gata completat).Multumesc!


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL