Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Organizare evenimente-P.F.A. - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Organizare evenimente-P.F.A.


1 reply to this topic

#1 daleamariusadrian

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 28 February 2011 - 12:03 PM

Buna ziua,

Nu am reusit sa deslusesc cateva nelamuriri legate de activitatea pentru care, doresc sa imi deschid un PFA. Vreau sa devin organizator de evenimente(nunti, spectacole, show-uri, o gama foarte larga). Intrebarile mele ar fi:
Pot desfasura aceasta activitate in calitate de persoana fizica autorizata?
Care este codul CAEN aferent acestei activitati si ce forma ar fi cea mai corecta la veniturile realizate?
Diploma de master in management sau marketing pot fi folosite ca si certificari profesionale?
Exista cursuri in Timisoara pentru acest domeniu de activitate?
Multumesc!!!

Aceasta postare a fost editata de daleamariusadrian: 28 February 2011 - 12:04 PM




#2 G David

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 95 Postari:

Postat 28 February 2011 - 02:26 PM

Codul CAEN este 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Pregatirea pe care o aveti este suficienta.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL