Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
CCM la nivel de ramura - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


CCM la nivel de ramura


3 replies to this topic

#1 John2008

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 105 Postari:
  • Gender:Male

Postat 03 March 2011 - 12:39 PM

Pentru ce ramuri din economie exista (si sunt valabile) contracte colective de munca ?
Multumesc.



#2 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2579 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Postat 04 March 2011 - 06:25 PM

nu mai deschide topicuri aiurea, ai si la decl 101 aceeasi intrebare in 2 locuri
raspunsul il gasesti tot in forum, au fost puse acte aditionale si s-a discutat recent
chiar vrei mura in gura, cum a zis si dana42




#3 John2008

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 105 Postari:
  • Gender:Male

Postat 04 March 2011 - 06:36 PM

1. Nu am mai intrebat asa ceva.
2. Daca gaseam un raspuns , nu mai intrebam.
3. Din punctul meu de vedere , daca nu stiu sa dau un raspus, nu ma bag aiurea in seama si nici nu fac pe jandarmul.
Nu stiu de ce, pe mai toate forumurile de la noi (indiferent de categorie) exista unii utilizatori care vor ei sa faca pe jandarmii (sau moderatorii) si mustreaza ei perseverent pe ceilalti, de parca ar dai ei banii din buzunar pentru topicurile create si le-ar da de mancare in fiecare zi.



#4 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 04 March 2011 - 08:24 PM

Totusi exista, vezi aici contractele (poz. 25), nu stiu daca sunt toate si trebuie vazut daca mai sunt valabile acum+ ceea ce mai este postat la Contracte si la Noutati legislative :
http://www.conta.ro/forum/index.php?showto...mp;#entry235274
A fost vorba despre alt John (John A), confuzie de nume, cat despre "jandarmi", nu este vorba despre asa ceva, este vorba doar de a da cat de cat o mana de ajutor moderatorilor, care muncesc enorm pentru a se respecta Regulamentul, sterg topice, unesc topice si fac apeluri repetate pentru a exista o ordine pe acest Forum, ceea ce este in interesul nostru, al tuturor.
Uita-te putin pe Forum si sunt convinsa ca iti vei da seama singur despre ce este vorba si chiar nu strica sa dai si tu o mana de ajutor in plus in indrumarea celor care posteaza contrar Regulamentului, o mana de oameni chiar nu au cum sa urmareasca postarile celor cateva zeci de mii de utilizatori.

Aceasta postare a fost editata de Dana42: 04 March 2011 - 08:25 PM

Dana






1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL