Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
PSI - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


PSI

2 replies to this topic

#1 larissa buciu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 11 April 2011 - 03:17 PM

Buna ziua!
Ma aflu intr-o dilema, doresc sa intocmesc fisele psi pentru a face fata unui control viitor si nu reusesc sa gasesc pe internet o tematica clara pentru anul 2011. Am gasit ceva - se poate vedea in documentul atasat - dar temele sunt prezentate sub forma legilor si hotararilor de guvern referitoare la protectia muncii. Din cate stiu eu, cel putin pentru anii anteriori, erau teme numerotate referitoare la anumite aspecte ale protectiei muncii.
In plus, instructajul periodic, dureaza doar 2 ore? Iar pt personalul TESA este suficient ca acest instructaj sa se faca doar trimestrial?

Va rog mult ajutati-ma !



#2 larissa buciu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 11 April 2011 - 03:23 PM

Din pacate e prea mare fisierul asa ca am pus o parte doar din el mai jos.

Va rog ajutati-ma!

Fisiere atasate





#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 April 2011 - 07:26 PM

trimite-l pe adresa info@conta.ro si roaga un admin sa il posteze






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL