Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Scoaterea butonului Topic Nou de langa Raspuns nou - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Scoaterea butonului Topic Nou de langa Raspuns nou


13 replies to this topic

#1 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 05 May 2011 - 03:58 PM

As dori daca se poate scoaterea butonului Topic nou de langa Raspuns nou in paginile din topicurile in care se discuta, deoarece mi sa intamplat de mai multe ori ( de-a lungul timpului ) ca in loc de raspuns nou ( sau add reply cum era inainte ) sa dau topic nou , apoi dandu-mi seama de eroare anulam crearea unui nou topic.
Si acest lucru l-am observat si la alte persoane care creau topic nou in care raspundeau la o intrebare din alt topic.
Iar butonul de Topic nou sa fie accesibil doar in subforum, nu in pagina in care se discuta diverse subiecte.

Aceasta postare a fost editata de Florin_76: 05 May 2011 - 04:01 PM




#2 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 05 May 2011 - 04:27 PM

Vezi postareaFlorin_76, la 05 May 2011 - 03:58 PM, a spus:

As dori daca se poate scoaterea butonului Topic nou de langa Raspuns nou in paginile din topicurile in care se discuta, deoarece mi sa intamplat de mai multe ori ( de-a lungul timpului ) ca in loc de raspuns nou ( sau add reply cum era inainte ) sa dau topic nou , apoi dandu-mi seama de eroare anulam crearea unui nou topic.
Si acest lucru l-am observat si la alte persoane care creau topic nou in care raspundeau la o intrebare din alt topic.
Iar butonul de Topic nou sa fie accesibil doar in subforum, nu in pagina in care se discuta diverse subiecte.


o idee buna.
este ok asa?

conta_ro



#3 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 05 May 2011 - 05:00 PM

Ma refer la butonul "topic nou" de langa butonul "raspuns nou" pe care apasai ca sa raspund , butonul "incepe topic nou" din submeniu e ok si ar fi bine doar el sa ramana.



#4 Lexiroxi

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2080 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 05 May 2011 - 06:46 PM

Continuati va rog afisarea Postarilor din profilul utilizatorului – Viewing Profile, Posts, cu toate postarile disponibile, utile pentru consultarea proprie a fiecarui utilizator. Actualmente se afiseaza doar ultimele postari -pe o singura pagina. Multumiri anticipate.



#5 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 05 May 2011 - 09:04 PM

Vezi postareaFlorin_76, la 05 May 2011 - 05:00 PM, a spus:

Ma refer la butonul "topic nou" de langa butonul "raspuns nou" pe care apasai ca sa raspund , butonul "incepe topic nou" din submeniu e ok si ar fi bine doar el sa ramana.

va rog dati printscreen

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 06 May 2011 - 10:55 AM

conta_ro



#6 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 May 2011 - 10:55 AM

Vezi postareaLexiroxi, la 05 May 2011 - 06:46 PM, a spus:

Continuati va rog afisarea Postarilor din profilul utilizatorului – Viewing Profile, Posts, cu toate postarile disponibile, utile pentru consultarea proprie a fiecarui utilizator. Actualmente se afiseaza doar ultimele postari -pe o singura pagina. Multumiri anticipate.
si eu vreau asta, chiar f mult ! :thumbup:



#7 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 06 May 2011 - 10:59 PM

Am facut un print screen cu butonul care as vrea sa " dispara " ( adica topic nou ).
Cel de jos in dreapta langa raspuns nou ( ca ala e vinovat de multe topicuri aparute inutil ).

Aceasta postare a fost editata de Florin_76: 06 May 2011 - 11:02 PM




#8 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 09 May 2011 - 01:06 PM

Vezi postareaFlorin_76, la 06 May 2011 - 10:59 PM, a spus:

Am facut un print screen cu butonul care as vrea sa " dispara " ( adica topic nou ).
Cel de jos in dreapta langa raspuns nou ( ca ala e vinovat de multe topicuri aparute inutil ).

gata
conta_ro



#9 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 10 May 2011 - 08:07 PM

E foarte bine asa.
Multumesc mult.



#10 Lexiroxi

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2080 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 11 May 2011 - 11:17 AM

Vezi postareaOtilia Alupei, la 06 May 2011 - 10:55 AM, a spus:

Vezi postareaLexiroxi, la 05 May 2011 - 06:46 PM, a spus:

Continuati va rog afisarea Postarilor din profilul utilizatorului – Viewing Profile, Posts, cu toate postarile disponibile, utile pentru consultarea proprie a fiecarui utilizator. Actualmente se afiseaza doar ultimele postari -pe o singura pagina. Multumiri anticipate.
si eu vreau asta, chiar f mult ! :thumbup:
Pe noi nu ne baga nimeni in seama……va rugam, va rugam, va rugam, indepliniti-ne si noua dorinta – propunerea de listare integrala a postarilor personale – vrem sa le consultam si sa avem acces usor la postarile/raspunsurile/intrebarile noastre personale- remember “baza de date”.



#11 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 May 2011 - 12:47 PM

Vezi postareaLexiroxi, la 11 May 2011 - 11:17 AM, a spus:

Vezi postareaOtilia Alupei, la 06 May 2011 - 10:55 AM, a spus:

Vezi postareaLexiroxi, la 05 May 2011 - 06:46 PM, a spus:

Continuati va rog afisarea Postarilor din profilul utilizatorului – Viewing Profile, Posts, cu toate postarile disponibile, utile pentru consultarea proprie a fiecarui utilizator. Actualmente se afiseaza doar ultimele postari -pe o singura pagina. Multumiri anticipate.
si eu vreau asta, chiar f mult ! :thumbup:
Pe noi nu ne baga nimeni in seama……va rugam, va rugam, va rugam, indepliniti-ne si noua dorinta – propunerea de listare integrala a postarilor personale – vrem sa le consultam si sa avem acces usor la postarile/raspunsurile/intrebarile noastre personale- remember “baza de date”.

ba da acum
conta_ro



#12 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 May 2011 - 09:38 PM

Vezi postareaLexiroxi, la 11 May 2011 - 11:17 AM, a spus:

Vezi postareaOtilia Alupei, la 06 May 2011 - 10:55 AM, a spus:

Vezi postareaLexiroxi, la 05 May 2011 - 06:46 PM, a spus:

Continuati va rog afisarea Postarilor din profilul utilizatorului – Viewing Profile, Posts, cu toate postarile disponibile, utile pentru consultarea proprie a fiecarui utilizator. Actualmente se afiseaza doar ultimele postari -pe o singura pagina. Multumiri anticipate.
si eu vreau asta, chiar f mult ! :thumbup:
Pe noi nu ne baga nimeni in seama……va rugam, va rugam, va rugam, indepliniti-ne si noua dorinta – propunerea de listare integrala a postarilor personale – vrem sa le consultam si sa avem acces usor la postarile/raspunsurile/intrebarile noastre personale- remember “baza de date”.

Buna lexoroxi , daca cumva cerea mea de disparitie a butonului now topic a fost inainte de cererile tale imi cer scuze ca nu le-am observat, desi ideea de desfiintare a acelui buton o am din 2008 decand am observat ca multe topicuri inutile sunt create de acel buton, ( dar abia acum avusei curajul sa cer acest lucru ).

Aceasta postare a fost editata de Florin_76: 11 May 2011 - 09:39 PM




#13 Lexiroxi

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2080 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 12 May 2011 - 11:10 AM

Multumim mult conta_ro :thumbup: Find my Content, View all posts by….

@Florin_76
Nu trebuie sa-ti ceri scuze, cred ca eu, din graba, in viteza, am postat gresit propunerea mea, in alt topic cu alt nume si alta speta, am vazut tarziu titlul (m-am uitat doar la continutul lui si credeam ca e topic de “cerinte” referitoare la noua forma a Forumului). Propunerea ta a fost binevenita. Bine ca s-au rezolvat!



#14 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 12 May 2011 - 01:32 PM

Vezi postareaLexiroxi, la 12 May 2011 - 11:10 AM, a spus:

Multumim mult conta_ro :thumbup: Find my Content, View all posts by….

@Florin_76
Nu trebuie sa-ti ceri scuze, cred ca eu, din graba, in viteza, am postat gresit propunerea mea, in alt topic cu alt nume si alta speta, am vazut tarziu titlul (m-am uitat doar la continutul lui si credeam ca e topic de “cerinte” referitoare la noua forma a Forumului). Propunerea ta a fost binevenita. Bine ca s-au rezolvat!

rezolvat

Vezi postareaconta_ro, la 11 May 2011 - 12:47 PM, a spus:

Vezi postareaLexiroxi, la 11 May 2011 - 11:17 AM, a spus:

Vezi postareaOtilia Alupei, la 06 May 2011 - 10:55 AM, a spus:

Vezi postareaLexiroxi, la 05 May 2011 - 06:46 PM, a spus:

Continuati va rog afisarea Postarilor din profilul utilizatorului – Viewing Profile, Posts, cu toate postarile disponibile, utile pentru consultarea proprie a fiecarui utilizator. Actualmente se afiseaza doar ultimele postari -pe o singura pagina. Multumiri anticipate.
si eu vreau asta, chiar f mult ! :smile:
Pe noi nu ne baga nimeni in seama……va rugam, va rugam, va rugam, indepliniti-ne si noua dorinta – propunerea de listare integrala a postarilor personale – vrem sa le consultam si sa avem acces usor la postarile/raspunsurile/intrebarile noastre personale- remember “baza de date”.

ba da acum

rezolvat am pus 50
sper sa fie ok
conta_ro






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL