Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
PLATA CARD - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


PLATA CARD

2 replies to this topic

#1 rox548

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 20 May 2011 - 10:02 PM

Buna
vreau sa stiu si eu daca in cazul plati cu cardul la factura emisa se elibereaza si bon fiscal de casa pe care se precizeaza achitat cu cardul sau e de ajuns doar atasarea chitantei de la pos. am lucrat intr-un loc in care pt. fiecare pos se elibera si bon fiscal ...acum lucrez in alt loc si aici nu se elibereaza bon fiscal pt achitarea cu cardul se da doar chitanta pos insotita de factura.
Multumesc!



#2 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 20 May 2011 - 10:42 PM

E de ajuns chitanta de la pos.




#3 rox548

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 21 May 2011 - 10:17 PM

Vezi postareaFlorin_76, la 20 May 2011 - 10:42 PM, a spus:

E de ajuns chitanta de la pos.
da dar un client a fost tare nemultumit din cauza asta...eu stiu ca chitanta pos reprezinta dovada achitarii sumei de bani prin banca iar bonul fiscal reprezinta si justifica incasarea pe care noi am facuto care va fi impozitat.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL