Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Contabilitatea unei companii aeriene - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Contabilitatea unei companii aeriene


3 replies to this topic

#1 Andreiush07

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 19 June 2011 - 12:07 AM

Buna ziua!

Am nevoie pentru lucrarea de licenta de anumite informatii cu privire la contabilitatea unei companii aeriene. Ce inregistrari as putea avea pentru o companie aeriana? Nu stiu de ce anume sa ma leg, ce inregistrari contabile sa evidentiez.



#2 Florin_76

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1877 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 19 June 2011 - 08:32 AM

Si are legatura aceasta intrenare cu titlul subforumului " INFORMATII PRIVIND FORUMUL " ?
Rog interventia unui moderator pentru mutarea acestui topic la locul lui.




#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 19 June 2011 - 03:37 PM

multumesc, Florin :smile:

topic mutat !
ma abtin de la alte comentarii priv. abilitatea unei pers. cu studii superioare de a gasi capitolul potrivit pt postare/ incadrare mesaj :sad:



#4 Andreiush07

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 19 June 2011 - 03:58 PM

Imi cer scuze, nu obisnuiesc sa intru pe forumuri. Azi-noapte cand am creat contul nu stiam unde pot posta un nou topic si am inceput sa citesc INFORMATII PRIVIND FORMUL..acolo am gasit TOPIC NOU si pur si simplu am postat. Imi cer scuze inca o data.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL