Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
executare silita pt NEplata credit bancar I.I. - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


executare silita pt NEplata credit bancar I.I.

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 florianmicu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 27 December 2010 - 06:16 PM

buna ziua as dori si eu niste raspunsuri in legatura cu un credit luat de la creditcoop,nu am mai putut achita ratele de ceva vreme si au venit la mine acasa ca sa vorbeasca cu mine cei de la banca miau zis ca daca nu achit ratele va face oprire din pensie persoanei care ma girat,as dori sa stiu daca poate face asta fara un ordin judecatoresc ceva.

va multumesc


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL