Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
DECIZIE CONCEDIERE INDIVIDUALA ART. 65 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

DECIZIE CONCEDIERE INDIVIDUALA ART. 65

1 reply to this topic

#1 constructinternational

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 22 August 2011 - 04:46 PM

Buna ziua,

pleaca din societate 2 salariati cu art 65 Cod Muncii, restrangere activitate. Potrivit Codului Muncii am voie sa angajez pe acelasi post dupa 45 zile? Dar eu am cazul de concediere individuala si nu colectiva?!

Astept pareri si opinii.



#2 DraghiciDan

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 26 August 2011 - 12:04 PM

Daca nu este colectiva, asteapta sa treaca termenul in care iti poate contesta decizia de concediere(30 de zile)pentru a nu se pune problemea ca restringerea de activitate sa fie considerata nereala.







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL