Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
modificare salariu in Revisal - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


modificare salariu in Revisal

1 reply to this topic

#1 sarav

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 29 October 2011 - 11:14 AM

Buna,

am o situatie ....un angajat cu data de 21.09.2011 care are salar 670 ron.Ulterior am primit diploma de studii superioare, intrebarea este... pt a face modificarea de salar cu ce data trebuie, sau pot face asta retro? Se poate cu data de 01.11.2011, pot face modificarea in revisal azi 29.10.2011 iar modificarea sa fie valabila incepand cu data de 01.11.2011 ? Multumesc.



#2 ramona85

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 16 July 2012 - 03:01 PM

Buna ziua.
La inregistrarea in reavisal a unor salarii majorate, in loc sa selectez modificare am selectat corectie.
Ulterior acestei inregistrari am facut si modificarea, dar la 'RAPORTUL PER SALARIAT-TIP ACTUALIZARE" imi apare doar corectia iar modificarea nu.
Cum fac sa procedez astfel incat sa nu am probleme in cazul unui control ITM.
Va multumesc.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL