Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
S-a relansat www.Conta.ro! Iti place? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


S-a relansat www.Conta.ro! Iti place?


9 replies to this topic

#1 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 07 November 2011 - 01:49 PM

Pentru ca respectam meseria de economist-contabil si pentru ca suntem impreuna de 8 ani, dorim mereu sa va facem munca si mai usoara. Asadar, ne-am decis sa ne schimbam un pic imaginea, si am relansat site-ul Conta.ro. Am adoptat un design nou, mai modern, mai inovativ si care reprezinta in totalitate comunitatea conta.ro.

Articol de : dezbatere initiata de ContaEveniment

Citeste tot articolul
conta_ro



#2 Mares Stefan

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Satu Mare

Postat 08 November 2011 - 11:00 PM

Mie unul, da. Îmi place.
Parcă e mult mai accesibil.
Şi relevant ca să-ţi dai seama "pe loc" care-s noutăţile.
Dar ...reînnoirea site-urilor ... a devenit ceva a fi "la modă" ?!
Asta-i linia , design-ul pentru a fi mai best ori cool ?!
Doar că alţii mai neinformaţi s-au mulţumit cu reînnoirea site-lui ca atare, uitând Forumul exact cum a fost! Poate şi pentru că a fost oricum accesibil şi funcţionabil.




#3 cornell

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 217 Postari:
  • Gender:Male

Postat 09 November 2011 - 10:49 AM

da nu mai ratacim in cautari; acces din prima... felicitari
nu vorbi rau despre tine - vei fi aprobat deindata



#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 November 2011 - 11:00 PM

moderatoru' inca mai bajbaie ... in cautarea "clantei" de la poarta noua ... :biggrin2:
... uuufff, ca invarteam forumu' pe de'j'te !!



#5 mihaela.mi

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Gender:Not Telling

Postat 09 November 2011 - 11:51 PM

Un forum deosebit... nu doar ca aspect,vreau sa spun.
Felicitari conta.ro!



#6 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 10 November 2011 - 11:56 AM

Citeaza

Otilia Alupei: moderatoru' inca mai bajbaie ... in cautarea "clantei" de la poarta noua

:laugh: :laugh: :laugh: ...moderatoru' sa aiba putintica rabdare, cu siguranta va gasi si "clanta" si "cheia"!
A propos de cele scrise mai sus, am gasit o definitie pt. programator (sper ca Alex :smile: are simtul umorului),:"programator=cineva care rezolva o problema pe care n-o aveati, intr-un mod pe care nu-l intelegeti"


Si eu inca mai bajbai, dar imi place, atat din punct de vedere al functiilor (descoperite si nedescoperite inca :wink: ), cat si ca estetica, imbunatatiri aduse, noi surse de informare si... nu are sens sa mai vorbim despre informatiile deosebite, si mai ales, gratuite, care au fost si sunt pe primul loc!
Multumim si felicitari!

Dana




#7 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 10 November 2011 - 01:09 PM

Vezi postareaDana42, la 10 November 2011 - 11:56 AM, a spus:

Citeaza

Otilia Alupei: moderatoru' inca mai bajbaie ... in cautarea "clantei" de la poarta noua

:laugh: :laugh: :laugh: ...moderatoru' sa aiba putintica rabdare, cu siguranta va gasi si "clanta" si "cheia"!
A propos de cele scrise mai sus, am gasit o definitie pt. programator (sper ca Alex :smile: are simtul umorului),:"programator=cineva care rezolva o problema pe care n-o aveati, intr-un mod pe care nu-l intelegeti"


Si eu inca mai bajbai, dar imi place, atat din punct de vedere al functiilor (descoperite si nedescoperite inca :wink: ), cat si ca estetica, imbunatatiri aduse, noi surse de informare si... nu are sens sa mai vorbim despre informatiile deosebite, si mai ales, gratuite, care au fost si sunt pe primul loc!
Multumim si felicitari!

Pot sa aduc completari
programator=cineva care rezolva o problema pe care n-o aveati, intr-un mod pe care nu-l intelegeti SI NICI EL NU IL INTELEGE
conta_ro



#8 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 10 November 2011 - 01:15 PM

Citeaza

Pot sa aduc completari
programator=cineva care rezolva o problema pe care n-o aveati, intr-un mod pe care nu-l intelegeti SI NICI EL NU IL INTELEGE

:laugh:

Dana




#9 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 November 2011 - 02:05 AM

Vezi postareaconta_ro, la 10 November 2011 - 01:09 PM, a spus:

programator=cineva care rezolva o problema pe care n-o aveati, intr-un mod pe care nu-l intelegeti SI NICI EL NU IL INTELEGE
:laugh: :laugh:

are simtul umorului, dom'le !! ce sa mai ... :biggrin2:



#10 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 November 2011 - 08:47 AM

Imi place ! ...la inceput a fost mai greu dar, in timp vom deveni experti in navigarea pe forum ! :wink:
Deocamdata, cel mai mult imi place faptul ca iti apar ultimele noutati ....din ultimele zile ! ...asa ca, nu prea are cum sa-ti scape ceva ceea ce pentru noi este extrem de important !

Felicitari, Alex ! :smile:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL