Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ACCES stagiu expert 2012 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


ACCES stagiu expert 2012


46 replies to this topic

#41 kittyutza

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:arad

Postat 29 August 2012 - 07:52 PM

Da, eu lucrez pe probleme din ghid. Am inceput de sambata si am ajuns la problema 219. Putem discuta aici daca is ceva nelamuriri. Eu ma mai consult si cu o prietena ca vom da impreuna.



#42 Darius

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 10 September 2012 - 08:16 PM

Salut,

Are cineva variantele de subiecte ce s-au data in anii trecuti ?

Multumesc mult.



ADRIAN

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 23 November 2012 - 01:41 PM




#43 Anca84

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:CONSTANTA

Postat 12 September 2012 - 11:34 AM

Buna
Este cineva din Constanta care da acum examenul de acces?



#44 Alina_Maria1981

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:

Postat 21 September 2012 - 03:55 PM

Va rog frumos sa imi trimiteti si mie daca are cineva raspunsurile la FISCALITATE din 2011 pentru CONTABIL AUTORIZAT . Multumesc mult.

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 23 November 2012 - 01:41 PM




#45 mari_p_mari

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 55 Postari:

Postat 03 November 2012 - 07:06 PM

cum a fost examenul de acces la experti contabili (CECAR) in 2012?.....pareri??....a fost greu??...s-au axat pe ghid??



#46 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 November 2012 - 01:40 PM

oameni buni,
:sad:
am mai spus-o si o repet : forumul este public, adica in folosul tuturor celor interesati !! prin urmare, a-l utiliza in scop strict personal NU este permis ca regula de baza si de aceea cererile de a primi solutii / materiale in particular (pe adrese de mail private) nu sunt doar egoiste, ci si neregulamentare cf. spiritului acestul forum.
uneori mai facem exceptii, insa trebuie sa activati aici in cf. cu menirea acestui spatiu virtual.

celor ce au amabilitatea de a oferi raspunsuri : va multumim mult pt asta, insa este obligatoriu sa o faceti pe forum - nu in particular - cata vreme cererea ati primit-o prin intermediul lui si nu in afara acestuia !!

daca fisierul este prea mare pt a fi postat intr-o sigura bucata, impartiti-l in "felii" care sa poate fi postate !! in acest fel respectati regula de mai sus si totodata va degrevati de efortul de a raspunde solicitarilor repetate.

numai bine. :smile:



#47 dianaemma

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 04 January 2013 - 11:16 PM

Buna !
Sunt noua, dar pusa la punct cu ceea ce s-a scris de catre dvs ! :)
Mi-am propus pentru 2013 sa dau examenul de acces la stagiu.
Cum a fost in cazul dvs pentru anul 2012 ?
Sper sa aud numai pareri de bine si cat mai multe admiteri. Incerc sa nu irosesc niciun pic de timp si am nevoie de sfatul dvs. Sa merg la Ceccar pentru a obtine toate cele necesare pregatirii ( carti, ghiduri, intrebari si studii de caz etc ) sau sa incerc sa le procur cum stiu eu ... Oare le poti primi de la ei, mi-ar fi ulti sa stiu ce am de invatat si sa ma apuc serios de treaba.
Astept din partea dvs idei si propuneri.
De unde iau programa aferenta?
E bine sa fac acele cursuri la ei ? Din cate am inteles se tin cu o luna inainte de inceperea examenului ?
E bine sa invat mai intai partea teoretica si dupa rezolvarea problemelor oferite de ei ? Am citit tot pe acest forum sa cineva a rezolvat probleme cu partea teoretica langa, imbinandu-le cu brio.
Rog sfaturi !
Va multumesc!






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL