Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
raspundere salariat instituie publica - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

raspundere salariat instituie publica

3 replies to this topic

#1 sofia1975

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 143 Postari:

Postat 09 January 2012 - 12:26 AM

speta:
functionar public care in perioada 2004-2008 a luat sporuri ilegale. Acum in 2012 mai poate fi tras la raspundere in vreaun fel?
Va rog frumos cine poate da detalii...sa fie cu art... din ....daca nu cer prea mult.



#2 trikule

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 150 Postari:
  • Gender:Male

Postat 11 January 2012 - 09:54 PM

Din ceea ce stiu eu, dupa 3 ani se prescriu.




#3 sofia1975

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 143 Postari:

Postat 14 January 2012 - 05:27 PM

Vezi postareatrikule, la 11 January 2012 - 09:54 PM, a spus:

Din ceea ce stiu eu, dupa 3 ani se prescriu.


Multumesc de raspuns!ma intreb atunci cum...curtea de conturi imputa cand vine la controale pe 5 ani in urma!!!???



#4 trikule

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 150 Postari:
  • Gender:Male

Postat 16 January 2012 - 10:05 PM

Eu am spus "din ce stiu eu", cere-le baza legala si te vei lamuri.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL