Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Plata online a impozitului pe venit - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Plata online a impozitului pe venit


2 replies to this topic

#1 Inuta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:

Postat 27 January 2012 - 07:01 PM

Bună seara,

Impozitul pe venit poate fi plătit online? Sînt din București și vreau să plătesc regularizarea pe anul 2010, online (sau la un POS), cu un card Bonus Card de la Garanti (au o ofertă cu plata în 3 rate lunare, fără dobîndă).

Mulțumesc.



#2 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2579 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Postat 01 February 2012 - 12:27 AM

ar trebui, doar ne anunta guvernantii ca suntem in secolul xxi; cred ca in buc se poate, la altii nu prea




#3 silvia907

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Interests:sa aflu

Postat 27 March 2012 - 10:51 AM

As fi interesata si eu sa platesc on line, din contul de PFA, de pe card. Sunt din Galati! Nu e posibil deci?

Aceasta postare a fost editata de silvia907: 27 March 2012 - 10:51 AM







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL