Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
semnare contract de inchiriere punct de lucru prin mandatar - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


semnare contract de inchiriere punct de lucru prin mandatar


  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 crystine_c

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 08 February 2012 - 07:57 PM

Buna seara,
Vreau sa semnez un contract de inchiriere pentru deschiderea unui punct de lucru intre proprietarul persoana fizica si un SRL al carui unic asociat si administrator sunt eu. Fiind plecata din tara, i-am trimis o procura unui prieten sa semneze contractul in locul meu.
Intrebarea mea este unde in contract fac referire la acest mandatar. Eu m-am gandit ca la partile contractante trec locatorul - proprietarul si locatarul - SRL-ul reprezentat de mine ca administrator, iar la semnaturi sa trec imputernicitul,
Este ok asa?


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL