Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
valabilitate calitate coasigurat - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


valabilitate calitate coasigurat

valabilitate calitate coasigu
1 reply to this topic

#1 florisp2009

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 09 February 2012 - 08:52 AM

Buna ziua,

Daca pe sotia unui salariat am inregistrat-o ca si coasigurat(mentionez ca are toate actele inclusic adeverinta primarie si finante) cat este valabila aceasta calitate de coasigurat? Dupa trei luni sau anual , trebuie sa-mi aduca din nou adeverinte de la primarie si finante? Va multumesc



#2 liana08

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 143 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:sibiu

Postat 09 February 2012 - 09:23 AM

Pe adeverinta emisa de Administratia Financiara este scris cat timp este valabila. La expirarea termenului va trebui ceruta o noua adeverinta.
Cea de la Primarie , asemenea.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL