Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
monografie mijloace fixe prin concesiune - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

monografie mijloace fixe prin concesiune

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 papusik

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 45 Postari:
  • Gender:Male

Postat 22 February 2012 - 12:08 PM

buna ziua,

problema pe care o am si de care nu sunt lamurita este faptul ca am primit prin concesiune obiecte de inventar pe care din cauza neinformarii le-am intregistrat in mijloace fixe si le-am amortizat integral...apoi la cateva luni mi-am dat seama de greseala si nu stiu cum sa o remediez ..sa le scot din mijloace fixe si sa le bag pe ob de inventar...e vb de pubele , containere metalice care s-au dat in folosinta,,,,,
eu am facut inregistrarea urm:
205-167=valoarea totala
6811-205-si am amortizat
va rog mult ajutati-ma
Multumesc


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL