Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
redevente Franta - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


redevente Franta


  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 octaviaavram

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 116 Postari:
  • Gender:Female

Postat 11 May 2012 - 06:37 AM

Buna ziua.
Am primit de la o firma din Franta o factura de redevente aferente anului 2011. DIn cate am inteles, aceste redevente sunt aferente unor drepturi de autor pe care firma din Franta, la randul ei, le plateste unor designeri de acolo.
Va rog frumos sa imi spuneti daca aceste redevente se impoziteaza la noi in tara si care sunt pasii de urmat pentru a intra in legalitate. Doresc sa mentionez ca am primit de la firma din Franta certificatul de rezidenta fiscala.
Va mutumesc si astept raspunsul d-voastra cat mai repede posibil.
Cu stima.


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL