Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
inregistrare suprasolviri ITL - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

inregistrare suprasolviri ITL


  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 Barbu Ana-maria

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Gender:Female

Postat 17 May 2012 - 10:33 AM

buna ziua

ma intereseaza si pe mine cum se inrgistreaza in contabilitate suprasolvirile si bonificatiile care se calculeaza lunar in cdrul compartimentului taxe si impozite locale.

lunar, trebuie sa inregistrez borderourile de debit 464=7513 sau ce venituri sunt
borderourile de scadere 464=7513 cu - (minus)
bonificatiile si suprasolvirile care le bagam 464=7513 tot cu - (minus)
am inteles ca nu este bine asa. ce imi puteti spune?


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL