Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Inregistrare incasare prin internet - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Inregistrare incasare prin internet


1 reply to this topic

#1 micha08

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:

Postat 21 May 2012 - 12:25 PM

Buna,

Am o societate care vinde produse pe internet. Cumparatorii platesc intr-un alt sistem decat cel bancar (nu stiu daca e voie sa-i spun numele aici). Este un sistem paralel, care pastreaza banii si ii vireaza in contul bancar la cerere. Emite la fiecare sfarsit de luna cate un extras. In ce cont ar trebui sa trec fiecare incasare?
Merci de sfat!



#2 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 22 May 2012 - 08:35 AM

5125 si cand ii transferi in contul curent faci 5121=5125

RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL